Schválenie materského

1. mar 2023

Ahojte chcela by som sa informovať od 16.2. Som nastúpila na materskú len mi ešte stále neprišiel papier so sociálnej poisťovne ze mi ju chválili v práci bol papier odovzdaní 7.2. v práci ... za tento mesiac my ešte príde rodicovsky za strašnú

chadkroeger
1. mar 2023

Skôr by ste sa mali informovať na SP nie na MK

dzejsik
1. mar 2023

mne osobne prišla materská na účet skôr ako papier o schválení, ale overila by som si či je všetko ok v poisťovni

bluemoon24
1. mar 2023

To by jsi chtela hodne. Na rozhodnuti maji 60 dni, ty to nemas ani mesic. Doplati ti to po schvaleni zpetne.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
floki1994
1. mar 2023

Nuz oni maju na to 60 dni cize ak maju viac prace si este pockas 🙂 peniazky ale mozu prist skor ako rozhodnutie...to niekedy trva..ale ak sa bojis tak si zavolaj na socialku ci to tam maju vsetko

petamich
1. mar 2023

@mamula20 nastupila 16.12., mame 1.3. 🙂 nemyslim si, ze uz je potrebne volat do SP, na rozhodnutie maju 60 dni, skor pridu peniaze ako rozhodnutie

autorka: doplatia ti to spatne, podla mna ale teraz v marci, je uz velka sanca, ze ti matersku poslu :D vacsinou to do 30 dni "daju"

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. mar 2023

@petamich na materskú som nastúpila 16.2. Alebo keď som si podávala ziadost o tehotensku tak mi prišlo rozhodnutie do 30 dní... a to je pekne to potom doplatia spätne ale človek má aj svoje poplatky a tie nepocaju ...

petamich
1. mar 2023

ja to chapem, na druhej strane, ked raz na to maju 60 dni, tak maju 60 🤷‍♀️ stihaju to povacsine do 30 dni a zial nikto z nas to neovplyvni, kedy a ako to spracuju

mne osobne prisli peniaze skor ako rozhodnutie

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz