Rodičovská a práca na TPP

emchuana
11. mar 2024

Našla som si prácu na TPP ale ešte 3 mesiace som na rodicovskej. Sľúbili mi 900€ brutto. Kto platí za mna v tomto pripade zdravotnú? Cize koľko budem zhruba zarábať netto bez daňového bonusu a všetkého počas prvých 3 mesiacov?

maris5
11. mar 2024

Rodicovsky prispevok nema vply na plat resp. opacne. Normalne mozes pracovat na TPP a poberat rodicovsky prispevok do 3 rokov dietata. Z TPP ti platia vsetky odvody ako beznemu zamestnancovi.

jaroe
12. mar 2024

@emchuana 720 s uplatnením nczd. Na internete sú kalkulačky na výpočet čistej mzdy....

emchuana
autor
12. mar 2024

@jaroe ďakujem

emchuana
autor
12. mar 2024

@maris5 ďakujem

marpado
12. mar 2024

Ahojte vie mi niekto poradit koncim tento mesiac RD do skolky mi ide dieta ak ho prijmu az v septembri mam 2 pracovne zmluvy v 1 robote som robila na 4 hodiny a v 2 na 2 hodiny tie 2 som vykonavala aj pocas RD, z tej 1 mi ostala este dovolenka ale zamestnavatel nebude na mna cakat pol roka kedze mi nema kto bavit dieta ako by som mala postupovat ako ukoncit pracovny pomer aby som dostala podporu..ak by ma z 1 dali prec z nadbytocnosti a z 2 by som ukoncila dohodou bol by problem na ÚP viete niekto poradit?dakujem