Príspevok pri narodení dieťatka

iivkaa1
15. júl 2013

Ahojte maminy, chcem sa opytat, dnes mi dosiel na ucet rodicovsky prispevok a na manzelov asi porodne co ma byt cca.150eur, ale doslo mu 197 eur. Myslite,ze to moze byt spolu s rodinnymi pridavkami? Maly sa narodil v juni.... Nemohli poslat 2x rodicak....Dakujem....

martinkatinka
15. júl 2013

@iivkaa1 rodičák poslali asi iba na jedno číslo účtu, ktoré si tam uviedla, je fakt možné, že to má to "pôrodné, čo je 151 eur plus prídavky, ak si to dal posielať na svoj účet... však si prekontroluj kde si aké číslo účtu zadávala

krtikcertik
17. júl 2013

Maminky, ktorá mi vie podať info....príspevok pri narodení dieťaťa v mestskej časti Petržálka,alebo mesto????,,Díííík, babka Lubka🙂 😉

usacek79
17. júl 2013

@krtikcertik myslim, ze Petrzalka nedava nic a mesto BA ako take (akoze magistrat) nedava urcite nic...
Nie kazda mestska cast v BA nieco dava...
A len pre upresnenie - prispevok sa dostava podla miesta trvaleho bydliska rodicov, nie podla toho, kde sa dieta narodi..

krtikcertik
17. júl 2013

dííík vruucne,áááno viem že podla trv.bydliska...čo aj teraz funguje : príspevok vo forme ODZNAKU??? 😠

usacek79
17. júl 2013

@krtikcertik ano, asi take nieco dostanete 😀 my mame stastie, sme z MC BA Nove Mesto, tu davaju az 200e prispevok, to je asi najviac na Slovensku 😅 ale Petrzka by skrachovala, kedze ma asi najvyssi pocet mladych ludi a teda rodi sa tam asi najviac deti 😅

krtikcertik
17. júl 2013

🙂 ííííha to je ale suma,hmm,HANBA,ochhhh ,že!ale ,tu sú 2 trvalé pobyty,je tam aj mesto,no ale nenašla v mudrom "ujovi"googlovi nič zauimavé..xi