Príspevok pri narodení dieťaťa v Pezinku

witchery
18. feb 2015

Dobry den,
rada by som sa spytala ci mesto Pezinok dava daky prispevok pri narodeni dietata alebo iba robi zapis do pamatnej knihy mesta? Dakujem za odpoved

drndola
22. feb 2015

To by aj mňa zaujímalo..

esmae
26. feb 2015

... no to je dobra otazka... treba sa opytat na mestskom urade 🙂 chystam sa tento, ci buduci tyzden na matriku, tak ak nezabudnem zistim 🙂

drndola
26. feb 2015

Ja idem na matriku az 6.3 ale minuly rok nebol, vravela jedna mamicka co rodila minuly rok 😒

kessinka
26. feb 2015

Pezinok nedáva, aspoň minulý rok nič nedávali.

esmae
27. feb 2015

🙂 z nejakeho dovodu by ma to vobec neprekvapilo 😉

esmae
2. mar 2015

...takze, ako sme si mysleli, mesto Pezinok, nic neposkytuje 🙂 dnes som bola na matrike/mestskom urade, tak na mna kukali, ze preco by malo mesto nieco poskytovat 😀

drndola
2. mar 2015

Do minuleho tyzdna som mala trvale bydlisko v Petrzalke 😀 hovorim si Pezinok krajsie, srdecnejsie mesto ktore urcite bude davat prispevok. (Nie kvoli tomu som si ho menila) No a Petrzalka dava a Pezinok nie 😀 som sa nasmiala 😀

esmae
3. mar 2015

@ drndola tomu sa hovori, ze zakon schvalnosti funguje vzdy a 100% 😀

witchery
autor
4. mar 2015

@esmae napriklad preto aby boli rodicia aspon trosku motivovany dat potomkovi trvaly pobyt prave v Pezinku 🙂

esmae
4. mar 2015

suhlasim, lenze ja si myslim, ze im to nie je za potrebu, kedze v PK je zufala situacia zo skolkami, tak vedia, ze pre rodicov je nutnost mat trvaly pobyt v PK, inak sa dieta prakticky nema sancu dostat do mestskej skolky... tak co by si este robili vrasky ;) ale inak sa tu zije fajn... len sa trosku v poslednej dobe deju divne veci 😉