Prišla vám už materská?

simona82828
12. dec 2022

Ahoj mamičky už vám prišli Peniaze skorej? Mne napísali zo sociálny ze budu dnes

malinoismum
12. dec 2022

@simona82828
Hm. Materska chodí zo SP a RP z UPSVAR.

simona82828
autor
12. dec 2022

@malinoismum ahoj 🙂 ja som si tam v piatok volala 🙂 tak preto sa pýtam ci chodí

lenuska9999
12. dec 2022

@simona82828 materská mi ešte neprišla. Véd chodí az 15teho

evica17
12. dec 2022

@simona82828 tie pracovníčky na sp a upsavr musia byť nadšene keď im tam.mamicky volajú,kedy im príde dávka.

dnld
12. dec 2022

@evica17 😁 asi tak

ertlovik18
12. dec 2022

@evica17 ako s tymto som sa este nestretla, ze by niekto kvoli niecomu takemu volal na urad

evica17
12. dec 2022

@ertlovik18 tak autorka písala že tam volala kedy príde. Neviem či to bežne.robia mamičky čo tu píšu každý mesiac že.ci.prisla a kedy príde. Ale.uz aj toto písanie tu nechápem keďže vždy príde a je asi jedno či príde o deň /dva skôr alebo neskôr ako 15 teho ked je víkend.

domka222
12. dec 2022

To vážne si volala, že dobrý deň, kedy mi príde materská? 🤦‍♀️

baskica
12. dec 2022

@evica17 mozno to niekomu neni jedno ked nemas nic a cakas len na tie peniaze tak aj den dva zavazia ☺️

veronikalubko
12. dec 2022

Ako ja Milujem, keď každý zožral múdrosť sveta 😄
🙈🙈Ako po prvé, človek sa slušne opýta, možno potrebuje niečo vyplatiť, alebo očakáva, že pred Vianocami príde dávka skôr, za opýtanie nič nedá napríklad..
. Po druhé.. Keď sa niekomu nepáči alebo nemá čo povedať roluje ďalej...
Po tretie, je mi jedno čo si kto mysli no keď človeka potrebujete zvozit za blbú otázku tak aj vy neviete čo sa patrí, napíšem áno, nie... Bodka.. Ne si honit ego 😄😄😄😄

petamich
12. dec 2022

@veronikalubko ja to chapem, na druhej strane kedze kazda pobocka SP/UPSVaR spracovava svoje platby individualne, ako autorke prispevku pomoze, ze jej niekto napise mne prisla/neprisla 🤷‍♀️ pipne jej to skor/neskor? ved to je pre nu uplne irelevantna informacia, ze Zuze z Kosic prisla a Anke z Bratislavy este nie, nehovoriac este o tom, ze jedna banka pripisuje platby xkrat denne, druha len 2x denne o 10:00 a po 14:00 a pod.

veronikalubko
12. dec 2022

@petamich pomôže alebo nepomôže autorke , to je diskutabilne 😄len očakáva, že možno napíše niekto ohľadom jej banky alebo co, pripadne sú ľudia ktorým sťahuje exekútor alebo splátka a chcú si skôr vybrať, 😊sú rôzne varianty 😄 proste len hneď veľké s prepáčením huby sa musia hneď na úplne normálnu otázku ozvať a robiť z toho haloo ze vlastne pani sa nemá právo ani vlastne opýtať na mamickovskom fóre úplne banalnu vec

evica17
12. dec 2022

@veronikalubko prepáč,ale dneska je 12. Teho. Čiže ešte tri dni,kedy chodí obvykle dávka, to vychádza na štvrtok. Tak načo sa to pýta,keď jej to príde aj tak v štvrtok ? A áno, normlne sa nepýtajú ženy lebo za prvé ,vedia že to neovplyvnia a za druhé ,aj keby som žila do výplaty do výplaty, tak sa treba naučiť hospodáriť s peniazmi,aby som pár dní pred davkoou nekrkala hladom a aby deň dva nezavazili že ak príde 17 teho tak je veľký problém Trosu finančnej gramotnosti by to chcelo a zanalyzovať si svoje výdavky vzhľadom k príjmom aby som zvládla prežiť jeden mesiac

baskica
12. dec 2022

@evica17 nikdy neviete do akej situacie sa mozete dostat aj ja som bola uz v takej situacii takze to vobec nie je vzdy o financnej gramostnosti cize vas prispevok je dost od veci 🙈a pani sa to pyta mozno aj preto kedze v decembri zvyknu davky chodit skor…

nikyball
12. dec 2022

Tym co tam volaju,chodi az 20.

evica17
12. dec 2022

@baskica tak v januári už od 5 teho bude krkat. Čom skôr príde tým skôr minie

baskica
12. dec 2022

@evica17 to uz podla mna nie je vas problem ako nic v zlom ale fakt nesudim pokial neviem preco sa pani pyta a aj keby viem nic ma do toho nie je cize uplne staci odpoved nie este neprisiel 😉trocha ludskosti nezaskodi

safrani
12. dec 2022

Tabuľka

malinoismum
12. dec 2022

@safrani Toto je od UPSVAR.
Teda výplata rodičovského….
Nie materskej…

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinoismum
13. dec 2022

@veronika295 Treba byt trpezlivý.

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz