Prídavky Nemecko

zoja_
30. apr 2019

Ahojte baby hľadám nejakú serióznu firmu ktorá mi výbavi rodičovský príspevok a rodinné prídavky v Nemecku keďže tam manžel pracuje 🙂 Poprosím vlastne skúsenosti lebo na nete je toho veľa a neviem na koho sa obrátiť.

Ďakujem

dominika110
30. apr 2019

Tj legal odporúčam

malinajahoda
30. apr 2019

@zoja_ www.danovepriznanie-nemecko.sk
Vsetko nám pani vybavila. Som spokojná.

zoja_
autor
1. máj 2019

@malinajahoda no presne ju som hľadala lebo som ju raz nasla a potom sa mi stratila. Ďakujem a vieš mi povedať aj ako sa pohybujú ceny?,

malinajahoda
1. máj 2019

@zoja_ prídavky neviem cenu, lebo to sme si vybavili sami. Za rodičovský sme platili 250 €.

masenkamedvedova
1. máj 2019

@dominika110 ahoj môžem sa spýtať koľko im trvalo to vybaviť?

dominika110
2. máj 2019

@masenkamedvedova ja konkretne som vybavovala cez nich nieco ine, ale myslim si ze ako dlho to bude trvat to od nich nezalezi ale od nemcov. My sme cakali na rodicovsky cca pol roka na rodinne o cosi dlhsie. Tj legal Oni robia co mozu a ozaj su rychly, rychla komunikacia, o všetkom hned informujú, ja som bola s nimi nadmieru spokojná velmi nam pomohli.

mari2310
19. dec 2019

@dominika110 ahoj, akurát nás čaká vybavovanie a neviem, aký balík služieb si od nich vybrať, vás to približne stálo €, kým ste to vybavili?

dominika110
20. dec 2019

@mari2310 neviem aky balik myslíš.suma ktora nam prisla z Nemecka na ucet, tak oni si z tej sumy zobrali 12,9%.prislo nam okolo 400€ a platili sme 60€.riešili sme vrátenie daní.