Prídavky a skončenie rodičovského

29. júl 2024

Prišiel my list z úradu prace dcéra dovŕšila 3 roky mam ho ísť zaniesť vo mam napísať do kolonky C 2 riadok adresu kde sa zdržiava dcéra a do tretej kolonky meno matky

nadush
29. júl 2024

Do druhého riadku napíšeš kde sa bude dieťa zdržiavať. Ak ide hned do škôlky, tak adresu škôlky, potom dalej nevypisujes nič. Ak bude doma a ty s ňou, alebo babka, otec, ktokoľvek.
Tak do druhého riadku vašu adresu a do tretieho riadku nič - nestaráte sa o ňu ako živnostníci, či? Meno dotyčného napíšeš do 5. riadku

petamich
29. júl 2024

No mas tam napisat, kde sa dieta zdrziava - chodi do skolky (pripadne bude od 1.9.), bude dalej s tebou doma alebo napr. so starym rodicom?

mirka17
29. júl 2024

moje dcéry dosiahnu vek 3 roky v polovici augusta a od septembra nastupuju do škôlky, tak do kolonky napíšem nazov škôlky a do sprievodného listu som napísala že tu 2 polku augusta budú doma s matkou. Pretože toto tlačivo je potrebné odovzdať vždy ak nastane zmena, a kedže sa mi nechce to posielať na 2 krát, v polke augusta a potom začiatkom septembra tak som to vyreišila takto

nadush
29. júl 2024

@mirka17 u nás na upsvare im takýto sprievodný list nestačil. Dcéra nastúpila do škôlky, keď mala 2,5 roka, v auguste mala 3. narodeniny, takže bola vlastne doma počas klasických prázdnin a aj tak potrebovali jedno tlačivo, kde som napísala seba a potom v septembri druhé, kde som uviedla škôlku 🤦🏼‍♀️

mirka17
29. júl 2024

@nadush dobre vedieť, a ked im pošlem naraz 2 tlačiva? jedno za august, druhé za september?

petamich
29. júl 2024

@nadush mne pani zasa povedala, ze tam mam napisat aj aj a pri skolku, ze od 1.9. 😂 kazda ma asi ine standardy

nadush
29. júl 2024

@mirka17 Ja som musela poslať jedno v auguste a druhé v septembri. Naštastie jej stacilo mailom
@petamich asi áno, veľmi záleží od tetusky 🫣😁