Predĺženie rodičovského príspevku

19. apr 2024

Dobrý deň , je niekto kto v blízkej dobe žiadal o predĺženie rodičovského príspevku zo zdravotných dôvodov?
Máme diagnózy
Imunodeficit
Histaminova intolerancia
ORL
Oneskorený vývin reči
Ešte sa chystáme k pedopsychiatričke na potvrdenie vyvrátenie autizmu.
Máme dva a pol roka možme podať žiadosť už v septembri keďže sa všade čaká ďakujem za odpoveď

slavomira236
19. apr 2024

Orl je co?? Histaminovu si vyskrtni to nieje choroba len intolerancia.

tehulka2011
19. apr 2024

oneskoreny vyvin reci je tiez nic

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina5959
19. apr 2024

Orl ako zapaly uší, veľká nosná mandľa?

lienka.7
19. apr 2024

Ani jedna nie je diagnóza na predĺžený RP.

slavomira236
19. apr 2024

Podava sa max mesiac pred koncom rodicaku mysme tak davali urcite nie polroka

alickapusinka
19. apr 2024

Pochybujem že predlžia opatrovateľský na tie choroby. Podľa mňa nie.

kristen1999
19. apr 2024

Môj syn má od Malička atopický ekzém, mame predĺžený rodičovský do 6 rokov.. Bez problému.. Ale zas my sme mali veľa papierov z nemocnice, hospitalizácie. A pod

katinka262
21. apr 2024

My sme žiadali v septembri pre oslabenú imunitu. Syn má zhoršené imunitné parametre a kvôli častým infektom a ťažkým priebehom imunologička neodporúčala pobyt v kolektíve. K žiadosti sme dávali správu od imunologičky a posudok od našej pediatričky. Schválené sme to mali asi do mesiaca a pol, pričom máme schválenie do 5 rokov syna. Určite pomôže, ak bude v správe uvedené, že dieťa by nemalo byť v kolektíve…to mi odporúčali aj na úrade, aby správa bola takto ladená. A samozrejme záleží na tom, na akého posudkového lekára narazíš, lebo to ide mimo úradníkov z úradu práce, pod ktorý patríš.

dominikajudka
28. máj 2024

mile maminy aj ja by som si chcela poziadat o predlzenie RD ale mam jeden problem moj syncek ma 2,5roka ma alergiu na mlieko a ma astmu u dr obvodnej sme ako doma sme tam kazdy druhy tyzden stale pridusky bronchytida a hrozne otrasne piskanie az nenormalne byva zadychcany pri chorobe pri kludnom lezani dr nas nikde neposiela k na ziadne vysetrenie vsetky visetrenie a vysledky co mu je vieme iba z jeho krvi odoberie mu krv a zistime vysledky to je cele ako by ste postupovali?prosim dakujem za rady