Predĺženie rodičovského

lucinka090
30. sep 2022

Ahojte mamičky rozmýšľam že požiadam o predĺženie rodičovského príspevku kvôli nepriaznivému stavu dieťaťa mala má 4roky boli sme u psychológa aj u psychiatričky chodí aj do škôlky do špeciálnej len na dve hodiny kvôli poruche reči a učenia tiež zaostáva v kolektíve boji sa tam biť a celé dve hodiny tam preplace a k tomu je ťažké ju ešte odplienkovat skúšali sme všetko proste nechce byť bez plienky a kvôli tomu sme boli aj u neurologičky a pár vyšetreniach predĺžia my rodičak keď je takto alebo nie ďakujem za odpoveďe

dilino
30. sep 2022

To asi nie ale pokúsiť sa môžeš. Tam musí byť dôvod od lekára prečo. To že nosí plienky nie je dôvod. A ostatok neviem ale podľa toho čo píšeš neviem či ti to prejde. Mala som chorú dcéru tak viem čo to je.

lucinka090
autor
30. sep 2022

@dilino no uvidím ale inak ďakujem 🙂

dilino
30. sep 2022

@lucinka090 skús za to nič nedáš moja dcérka bola veľmi ťažko postihnutá a neviem ako je to ked je dieťa zdravé len bez diagnozi. Skús sa opýtať za opýtanie nebijú. Držím palce.

lucinka090
autor
30. sep 2022

@dilino určite sa popýtam a veľa zdravíčka prajem tvojej dcérke nech je hlavne zdravá ❤️🥰

mogaa
1. okt 2022

@lucinka090 na predĺženie rodičovskému musí byť diagnóza, takže ak má dieťa diagnózu od psychiatra, tak si podaj žiadosť, pravdepodobne ju aj schvália...ak nemá diagnózu, tak to neprejde...

dilino
1. okt 2022

@lucinka090 dcérka zomrela

lucinka090
autor
1. okt 2022

@dilino joj to mi je ľúto prepáč nepochopila som to veľa síl ti prajem 😔🙏

07010
13. okt 2022

Ahojte mamicky. Chcem sa spýtať o radu... Podala som si žiadosť o predĺženie rodicovskeho.... V utorok, v den tretích narodenín som zaniesla posudok na UP.... Len neviem, ci sa mam niekam hlásiť, keďže uz mali 3 roky, alebo mam len čakať ako rouhodnu a potom sa niekam nahlasit? Dakujem