Práca na pol úväzku popri rodičovskej a následná materská

xima
28. jan 2018

Ahojte, idem si sem po radu, možno niektorá z vás bola v takej istej situácii, alebo poznáte zákony, poprípade s tým pracujete.. Od roku 2012 pracujem na dobu neurčitú, v roku 2014 som nastúpila na prvu materskú dovolenku. Materská dávka mi bola vypočítaná z priemernej hrubej mzdy, čo vtedy činilo okolo 340eur mesačne. Ešte počas rodičovskej dovolenky som nastúpila u svojho zamestnávateľa na polovičný úväzok, teda v júni 2016.Otehotnela som v marci 2017, 6.aprila som bola v práci naposledy. Rodičovská dovolenka s prvým dieťaťom by mi skončila 12.11 2017,takže som plynule prešla na ďalšiu rodičovskú . Materská s druhým dieťaťom mi zacala 27.10 2017. Sociálna poisťovňa mi vyratala materskú dávku len z toho polovicneho úväzku, nie z predpokladanej hrubej priemernej mzdy. Pritom som vlastne počas rodičovskej dovolenky odvádzala do poisťovne peniaze zarobené z polovicneho úväzku. Je takyto postup správny? Je žena, ktorá pracuje na polovičný úväzok počas rodičovskej dovolenky, takto znevyhodnena ked znova otehotnie? Mame naozaj takéto zákony? Ak by som nepracovala počas rodičovskej, bola by mi vypočítaná materská z hrubej priemernej mzdy? Lebo takto to vychádza tak, že čo som zarobila počas rodičovskej, mi teraz vezmú z materskej. A to som paradoxne prispievala do socialnej poisťovne aj počas rodičovskej dovolenky. Budem veľmi vďačná za vašu odpoveď

majak622
28. jan 2018

Skuste sa opytat v skupine Navrat do prace po MD a RD. Ale som zvedava, ako dopadnem ja, pretoze na toto som sa informovala aj ja a povedali mi, ze sa mi vyrata MD za predchadzajuci rok z mzdy, ktoru som mala. Cize do septembra predpokladana mzda u zamestnavatela a od 9/2017 60 % uvazok. A teraz ked toto citam, mam obavu. Na MD idem v juni. Dovtedy asi napisem zo 10 mailov 🔫

magg424
28. jan 2018

@xima myslim ze socialna poistovna postulovala spravne , bohuzial si si pokazila vymeriavaci zaklad, ine by bolo ak by si bola zamestnana, cerpala rodicovsku dovolenku a pracovala na polovicny uvazok u ineho zamestnavatela... vtedy by ti ratali md aj od prveho zamestnavatela a ak by si.mala do nastupu na Md dostatocny pocet dni u druheho zamestnavatela tak aj od neho , cize tvoj vymeriavaci zaklad by bol sucet zamestnani..ty si vsak bola zamestnana len raz a to na polovicny uvazok

loginexistuje
28. jan 2018

Ano soc poist ppstupovala pri vyppcte spravne dalo sa to zachranit ale mala si riesit skor este pred nastupom na druhu matersku mohla si dostat aj omnoho vyssie materske ako pri prvom teraz uz nic neporiesis

evittam
28. jan 2018

@xima Ano je to tak správne. Ty si si vlastne tým polovičným úväzkom "pokazila" MD.

ankaha07
28. jan 2018

@loginexistuje mozem sa opytat ako mohla dostat omnoho vyasie? Dakujem ;)

xima
autor
28. jan 2018

Ďakujem vám za odpovede.. tak to teda vyzerá tak že už s tým naozaj nic neurobím. Len som chcela vedieť, či sa mi tam oplatí trepať osobne, lebo zatiaľ som to riešila s pani zo socialnej len po telefóne. No štve ma to, ale ako sa vraví, aj horšie veci sa stávajú. Tak nech aspoň ostatne mamičky vedia že si na to treba dávať pozor