Práca a poberanie rodičovského

lenvam
17. jún 2020

Prosím vás tie čo pracujete poberate aj rodičovský príspevok?máte dieťatko v jasliach alebo vo škôlke?

rachel36a
17. jún 2020

V skolke

monik1505
17. jún 2020

Taktiež v škôlke 😉

mogaa
18. jún 2020

môžeš mať aj v jasliach....na dieťa do 3rokov poberáš RP či pracuješ alebo si s ním doma...naša chodí do súkromnej škôlky, ale je to priradené skôr k jasliam....je to trieda kde sú deti od 20mesiacov až tri roky a môžu tam byť aj plienkované deti, rovnako tie najmenšie zo začiatku krmia....

lenvam
autor
18. jún 2020

Ďakujem baby pomohli ste

jankab86
24. okt 2020

Dobry den, vidim ze je tu diskusia ktora ma zaujima. Nevedeli by ste mi prosim poradit. Syn bude mat 3r v juni a chceli by sme ho dat do sukromnej skolky na adaptaciu a neskor by somdala nastuo do prace. Zaujima ma, ci je vhodne alebo teda dovolene poberat rodicovsky prispevok alebo prispevok an starostlivost. Pytam sa z dovodu ze prispevok na starostlivist je 280€ a rodicovsky je vyssi. Ci sa nevylucuje to ze dieta je v skolke a ja nemam narok na rodicak. Caka ma nova situacia a zhanam informacie aby som vedela na co mam narok a ako postipivat. Dakujem vam

rachel36a
24. okt 2020

@jankab86 na rodicovsky prispevok mate narok do 3 rokov veku dietata bez ohladu na to , ci je dieta doma, alebo v skolke, ci pracujete , alebo nie