Pozor na podvodnicku!

tabjanka
5. feb 2019

Ahojte, chcem len upozornit na toto cislo uctu: SK7011000000002931273575. Neposielajte ziadne peniaze - neuvidite ani peniaze, ani kupeny tovar:(

danmag
5. feb 2019

ja mam tiez zle skusenosti s alica 31,poslala som peniaze a tovar nic,poslala som jej vypis o stiahnuti z mojho uctu a nic,a ked som jej povedala,ze napisem zlu recenziu,povedala ze ona ma ocierni a napise mi ona zlu recenziu,taku zensku som este nestretla,nepochopim takych ludi.

blondee1991
11. feb 2019

@tabjanka na vasom mieste by som navstivila svoju banku a poziadala o sprostredkovanie navratenia platby. Poplatky sa za tuto sluzbu pohybuju od 5 eur neviem otom, ze by to bolo drahsie poinformujte s vo svojej banke. Nasledne po vasej spracovanej ziadosti Banka vyzve dotycnu aby poslala spat peniaze ak tak nespravi do urciteho casu banka je opravnena vydat vam jej meno a vy mozete podat tresne oznamenie na policii nakolko sa jedna o nezakonne obohacovanie sa cudz. financnych prostriedkou , urcite by som jej tym pohrozila a ak je to vyssia ciastka tak duplom

tabjanka
autor
11. feb 2019

@blondee1991 meno aj adresu viem, s dotycnou som sa natahovala vyše miesaca, rovnako admin na MK, dotyčná presne vie sumy od akých je trestný čin a doslova má vysmiala, že môžem robiť čo chcem, podať oznámenie aj všetko možné/nemožné.....po dohode s adminom jej bol zablokovaný účet na MK, avšak myslím že to ju nezastaví a založí si ďalší a ďalší a bude pokračovať v "zárobkovej" činnosti.....rovnako vo FB skupinách kde je .....tak aspoň takto číslo účtu, možno to niekomu pomôže a ušetrí peniaze.

angelika4
11. feb 2019

@tabjanka aha teraz čítam že už bola nahlásená

blondee1991
12. feb 2019

@tabjanka samozrejme viem, ze sa trestny cin berie az od sumy neviem celkom presne ale 287 eur asi, ale ja by som jej to urcite “sprijemnila” ak vies tie udaje kto to je super, No mozno by to brala inak ak by ju na vratenie financnych prostriedkov a vyjadrenie poziadala jej banka kde ma ucet vtomto pripade Tatrabanka kod 1100 .. to by bola ziadost od institucie, ktoru necaka a okrem toho ak tak nespravi dostanes ofic. dokument od banky, ktory je pouzitelny a mozes ist na policiu a pre svoj klud by som tak urcite spravila a podala oznamenie na policii. No ak sa ti stym nechce tak samozrejme nic neostava len to tu nahlasit a dotycna bude pachat zlo nadalej pod inym nickom ako si pisala. Tiez chapem, ze sa ti to uz nechce riesit no je to jedna z moznosti ja len pre informaciu. a ak by vas bolo viac mozno by to aj riesili na policii

katyd
12. feb 2019

Ale ak by ste sa dali viaceré dokopy a tá suma spolu presiahne sumu, ktorá už je trestným činom a to sa ohlási naraz polícii, napr. by to mohol urobiť admin potom, keď každá nahlási sumu, tak by sa už asi dalo dať trestné oznámenie takým sposobom.

viky51
Autor odpoveď zmazal
Zobraz