Potvrdenie o ukončení tehotenstva

marcelka321
7. nov 2021

Ahojte 🙂
Počas tehotenstva som poberala Tehotenské, 28.10. som odrodila. Ešte počas tehotenstva som sa informovala u svojho gynekológa ohľadne tlačiva na Potvrdenie o ukončení tehotenstva, ten ma smeroval na pôrodnicu, kde budem rodiť. V pôrodnici má však smerovali na môjho gynekológa. Čiže ani jeden, ani druhý mi ho nechceli vystaviť. Keďže som už týždeň po pôrode,,neviete aká je tam lehota na doručenie tlačivá do Sociálnej poisťovne? Po prípade ako ste vy postupovali po ukončení tehotenstva.
Ďakujem veľmi pekne za každú jednu radu 🙂

petamich
7. nov 2021

staci tam zavolat, u nas ma Socialna poistovna informaciu z matriky a nic odo mna napr. nechceli, niektore baby od nas z terminoviek posielali kopiu rodneho listu mailom ale vacsine stacilo zavolat 🙂

marcelka321
autor
7. nov 2021

@petamich tak to tam zajtra hneď aj zavolám, skúsim. Ďakujem 🙂

petamich
7. nov 2021

@marcelka321 ja som len volala, ze tlacivo mi nedali, lebo presne porodnica ho nedala a gynekolog co s tym ma, ked som rodila v porodnici 🤷‍♀️ a pani, ze maju info z matriky a ze teda by mi ho aj tak pozastavili 😂 ale ci to ma kazda pobocka neviem ale v pozastavovani davok su celkom rychli 🙈

viky_21
7. nov 2021

Mne dali tlacivo v porodnici ked ma prepustali a to som zaniesla do socialnej

marcelka321
autor
7. nov 2021

@petamich na hlavu postavené 😄

petamich
7. nov 2021

@marcelka321 ja som doteraz nemala uplne skusenosti s takymito vybavovackami a az teraz zistujem, ake su tie procesy absurdne 😂 ze info maju ale aj tak chcu tlacivo, ze v porodnici im date vsetko info k rodnemu listu ale aj tak treba ist osobne a pod. ale co narobime 🤪