Potvrdenie a poberaní rodičovského príspevku

denisa58
2. feb 2024

Prosím vás neviete mi poradiť či by vystavili duplikát o rozhodnutí poberani rodičovského prispevku

jesenzima
2. feb 2024

@denisa58 zavolaj pani úradníčke a opýtaj sa, to je najjednoduchšie riešenie...

saska.j
2. feb 2024

@denisa58 na úrade práce vám vystavia doklad normálne od kedy poberate rodičak aj pridavky

1mina
2. feb 2024

teraz to tlacia asi vkuse na urade prace, aj ja som preto bola minuly tyzden

cyberk
2. feb 2024

Ja som im pisala mail a do polhodky mi obratom poslali potvrdenie.. ;)

denisa58
autor
2. feb 2024

@cyberk a na aký email ste písali sprosim.vas

cyberk
2. feb 2024

@denisa58 ja som pisala na BA upsvar, ale ak ste zo ZnH skuste tu pozriet kontakt: https://www.upsvr.gov.sk/bs/kontakty/pracovisko...

katka2602
2. feb 2024

@cyberk potvrdenie Ti poslali mailom?

elis248
2. feb 2024

Akurát dnes som si bola vybaviť potvrdenie. Bolo to rýchle. Môžeš ísť osobne alebo zavoláš alebo mailom a oni ti to pošlú.

cyberk
2. feb 2024
pixi35
2. feb 2024

@cyberk ti fakt? Mne uradnicka napisala, ze od septembra nesmu posielat potvrdenia mailom..tiez som ziadala potvrdenie o poberani rodicovskeho.

cyberk
2. feb 2024

@pixi35 tiez som sa cudovala, lebo na stranke maju napisane, ze posielaju postou dopo; ale ja som do mailu rovno dala aj oskenovany obciansky (dufala som, ze to pomoze :D)

nairia
9. feb 2024

@cyberk prosim ta, ja som tam posielala 2t dozadu mail na ba@upsvar.gov.sk a nic doteraz, vlastne cakam na postu, ale nic nechodi. posielala si nejaku speci ziadost, ci len klasicky do mailu, ze ziadas o vystavenie a svoje udaje? dakujem.

maryetta
9. feb 2024

Inac moj muz bol osobne a mu nedali. Tak prisiel domov pre moj OP aj tak mu nedali hoc tam bol ze to poslu postou. Prislo to mozno po tyzdni alebo aj viac.

katka2602
9. feb 2024

@cyberk hmm tak to si pani koleduje o maler. Všetko musí ísť poštou a doporučene. Zmena je od 15.9. tak sa čudujem, že takto riskuje. Ale tebe to môže byť jedno, len ma to prekvapilo.

cyberk
9. feb 2024

@nairia ano pisala som im a do kopii som dala aj pani, ku ktorej spadam (vzdy tak robim, aby mi co najrychlejsie niekto odpisal) ale odpisala hned len ta pani.
@katka2602 asi sami vedia, ze niektore zmeny su na hlavu :D

mimibubka
12. apr 2024

@cyberk ahoj, prosím ťa a ako zistim ku ktorej pani spadám? 😅 nemám od nich žiadne oficiálne papiere tak neviem s kým komunikovať

cyberk
12. apr 2024

@mimibubka ahoj, napis mi do SS aky okres mas na mysli a akym pismenom ti zacina priezvisko, mrknem ti to do polhodiny ked dam dcerku spat 🙂

mimibubka
14. apr 2024

@cyberk ďakujem. Písala som 😊