Nárok na materskú - zmluva od 1.11.2021

zuzikxx
4. feb 2022

ahojte, mam polovicny uvazok od 1.11.2021 a na matersku mozem ist teraz 21.2. (6 tyzdnov pred porodom) ak by som si chcela uplatnit matersku aj z tej polovicnej zmluvy dokedy by som musela potiahnut??? pise sa 90 dni ci tak nejak.. Uvazok svoj mam 12 rokov len som chcela pomoct, mohlo by to urobit aspon 300e :/ dakujem za rady.. ci sa mi oplati prist o cast materskej ked natiahnem ten polovicny uvazok..

alenah31
4. feb 2022

@zuzikxx Ty máš jeden úväzok už 12 rokov, ktorý trvá + teraz nový od 1.11.2021 a chceš materské aj z toho nového? Tak potom ti žiadnych 90 dní nestačí. Ak pôvodný PP trvá a máš druhý - aby si mala nárok aj z toho čerpať materské musíš aj tu splniť 270 dní NP - pri každom aktívnom PP musíš mať túto podmienku splnenú zvlášť u každého. Tých 90 dní bez PN a OČR platí vtedy ak pôvodný PP skončil a začala si nový PP - ak v novom odpracuješ aspoň tých 90 dní bez PN a OČR - budeš mať nový VZ pre výpočet materskej - čiže z toho nového PP a zo starého PP sa pripočítajú iba dni poistenia.

zuzikxx
autor
4. feb 2022

@alenah31 dakujem!!!

zuzikxx
autor
4. feb 2022

@alenah31 je mozne aby som pracovala u nich do porodu alebo dokedy budem vladat.. (je to praca na pc) ak u nich neuplatnim matersku ci? akoze teoreticky aj tak musim dorobit vysledky a zmluvu mam do 2023 lebo to potrebuju, projekt im konci 2023

zuzikxx
autor
4. feb 2022

isla by som v tom hlavnom pracovnom na matersku zo zakona 21.2. a u nich este robila.. teda neukoncila este zmluvu kedze im nedavam papier na matersku..

zuzikxx
autor
4. feb 2022

ci to je mozne, necgcem podvod lebo je to aj tak statna sprava a nechcem riskovat len ci je ta možnosť..

alenah31
4. feb 2022

@zuzikxx môžeš pracovať v tom PP, z ktorého materské čerpať nebudeš:
"ak žena poberajúca materské, uzatvorí nový pracovný pomer – u nového zamestnávateľa alebo hoci aj u pôvodného, ale napríklad na inú pracovnú pozíciu alebo na dobu určitú, prípadne uzatvorí s novým alebo pôvodným zamestnávateľom dohodu o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru – príjem vyplývajúci z tejto zmluvy/dohody ju nepripraví o materské. Existujúci nárok na materské predmetnej zamestnankyne by táto skutočnosť neovplyvnila, a to ani v prípade, ak by v čase poberania materského mala z uvedených pracovnoprávnych vzťahov príjem, ktorý by sa považoval za vymeriavací základ podľa § 138 ods. 1 zákona.“

havranka31
4. feb 2022

@zuzikxx ano presne ako vravi alena, mozes pracovat normalne na tu zmluvu co mas polovicny uvazok ako dlho chces, kedze z nej si materske neuplatnujes.

zuzikxx
autor
4. feb 2022

@havranka31
@alenah31 dievčatá, velmi Vam dakujem