Mám nárok na materské z nového zamestnania?

anonym1548
28. aug 2024

Dobrý deň,

Nižšie popíšem situáciu a potrebujem poradiť ako ďalej:

rok 2023 na rodičovskej dovolenke príjem 0 EUR
2.6.2024 - 30.6.2024 návrat do zamestnania a čerpanie dovolenky pri hrubej mzde 1 500 EUR
1.7.2024 nástup do nového zamestnania s Hrubou mzdou 2 600 EUR - odpracovaný 1 deň
2.7.2024 nástup na PN až doteraz.
15.12.2024 - termín nástupu na materskú dovolenku.

Bolo mi priznané maximálne tehotenské aj maximálna PN z nového pomeru od 1.7.

Otázka je ako sa bude posudzovať materské, ak je podmienka 90 kalendárnych dní pre odvádzanie poistného z nového pomeru od 1.7. ?

Ako je možné, že priznali tehotenské v plnej výške ak nebolo dodržaných 90 dní u nového zamestnávateľa.

Berie sa PN ako odvod poistného u nového zamestnávateľa ?
Je potrebné byť v riadnom pracovnom pomere počas 90 dní pred nástup a nie na PN ?

Ďakujem za pomoc

olivia_c
28. aug 2024

@anonym1548 to vazne staci jeden 1 s fiktivnou mzdou na to, aby SP platila najvyssiu davku za PN? 🙄🙄🙄

lucka_ke
28. aug 2024

musí byť 90 dní bez PN a OČR

anonym1548
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anonym1548
autor
28. aug 2024

@olivia_c áno, pretože SP počítala pravdepodobný vymeriavací základ, pretože v roku 2023 nemala príjem

anonym1548
autor
28. aug 2024

@lucka_ke Zatiaľ mi to tak vychádza, ale skúšal som hľadať, či táto podmienka 90 dní platí aj pre výpočet dávky tehotenské, ale pravdepodobne nie.

lucka_ke
28. aug 2024

ak nebude 90 dní počíta sa z minulého roka, keďže tam príjem nebol tak z predpokladaného príjmu, ale keďže tu ide o novú zmluvu a vysoký skok mzdy asi by SP prešetrovala, či to nebolo účelové, preto je lepšie platiť tých 90 dní

anonym1548
autor
28. aug 2024

z toho vyplýva, že nie je potrebné ukončovať PN a môže ju potiahnuť až do nástupu MD a budú brať do úvahy pravdepodobný vymeriavací základ z aktuálneho pomeru. Viem, ale že je tam riziko prešetrenia.
Našiel som k tomu aj popis:

Ak by sa poistné na nemocenské poistenie platilo za menej ako 90 kalendárnych dní, napríklad, že si v júni 2024 zmenila zamestnanie a na materskú nastupuješ v júli 2024, tak rozhodujúce obdobie je predchádzajúci kalendárny rok u iného zamestnávateľa, ak sa u tohto zamestnávateľa platilo nemocenské poistenie najmenej za 90 kalendárnych dní. Ak sa platilo aj u toho predchádzajúceho zamestnávateľa v predchádzajúcom roku (rok 2023) za menej ako 90 kalendárnych dní, výška materskej sa určí z pravdepodobného denného vymeriavacieho základu.

draik
28. aug 2024

Určite nebola počítaná z aktuálnej mzdy. Uvedená špekulácia platila roky dozadu. Pri pravdepodobnom prijme, ak nie je splnená podmienka pre výpočet, VZ nie je viac ako všeobecné minimum, aj keby inak vychádzal viac.

patta89
28. aug 2024

To akoze fakt? max. tehotenske a PN ? zasnem...tak dufam, ze tu matersku budes mat nizku, lebo toto co tu pises, je vsetko ucelove...a nefer voci ostatnym zenam ktore poctivo pracuju a nerobia take podvody ako ty !

mogaa
29. aug 2024

aby bol výpočet z nového zamestnania musí tam byť splnená podmienka 90 dní nem.poistenia ale bez pn a Očr...pri PN nejdú odvody je to vylúčiteľné obdobie......

xsimonas
31. aug 2024

@patta89 aké podvody akože robí 😂 našiel dieru v systéme, tak ju legálne využije. Čo je na tom podvod? Politici si navýšia o 5000e plat, lebo tiež našli dieru v systéme a to nie je podvod? Však sa zobuďme, inak sa to ani riešiť nedá. Ja som skoro celú výšku pracovala, posledné 2 roky som ešte aj na živnosť robila popri dennom štúdiu, víkendy som nepoznala a materská mi vychádzala smiešnych 475e. Však tie všetky odvody a dane sa nám inak nevrátia, jedine takto, ako to urobil autor príspevku.