Kto pomôže pri vybavovaní prídavkov z Rakúska?

alexis0000
5. aug 2014

Ahojte mamicky 🙂 moj manzel pracuje v rakusku uz par rokov a uz viac krat som sa pokusala vybavit rodicovsky a pridavky na dieta no ked som zacala pocuvat co vsetko mi treba a kde vsade mam ist vzdy ma to zaseklo ... Bola som aj na urade sa poradit ale tie pracovnicky su tak neochotne a arogantne ..hroza.. Raz som len tak nahodou videla inzerat. Jedna baba po skonceni vysokej skoly a nemala pracu si takto privyrabala avybavovala akekolvek papiere vsetko obehala a tak... Prosim vas viete mi poradit ? Poznate niekoho takeho alebo nemate na niekoho kontakt kto by nam pomohol dakujem

8pete9
5. aug 2014

@alexis0000 Najlepsie by bolo keby manzel skoci na finanzamt a tam mu vsetko povedia, daju formulare atd. Neni toho az tak vela a za tie peniaze to stoji, aj ked im to trva strasne dlho.

alexis0000
autor
5. aug 2014

@8pete9 dakujem za odpovet a to je kde ?? Co je to ??? Ten finanzamt ???

8pete9
5. aug 2014

@alexis0000 skus trosku pogooglit, nemozes cakat ze ti dam pecene holuby do pusy. Existuju aj online prekladace a toto je fakt velmi jednoducha vec. Finanzamt je financny urad. je to na x miestach, treba zistit kde to je najblizsie k tvojmu manzelovi a tam zajst

solmula
5. aug 2014

@alexis0000 skuste tento link:http://www.opatrovanie-rakusko.sk/opatrovanie-rakusko/... manzel tiez pracuje v rakusku ziadame o pridavky tam trva to sice aj pol roka kym peniazky pridu .