Končí mi rodičovská a do pôvodného zamestnania sa nevrátim

18. júl 2023

Zdravim v auguste mi konci rodicak do starého zamestnania sa nevraciam. Čo budem musieť pochodit? Budem mat nárok na nieco?

sweet20
18. júl 2023

chces byt dobrovolne nezamestnana?

autor
18. júl 2023

Pracu si budem hľadať po tom ako nastúpi malý do skolky

lenuska9999
18. júl 2023

Tak ak máš dostatok dní poistenia, tak by si mala mať nárok na dávku v nezamestnanosti , ak sa zaevidujes na úrade práce

lucik194
18. júl 2023

pracu zacni hladat hned teraz

je leto polovica ludi ma dovolenku, vsetko trva dlhsie, zacni sa obzerat po ponukach, obnov CV, zaloz profil na Linkedin. popytaj sa znamych. ...... urcite necakaj....

rachel36a
18. júl 2023

Uz si dala v praci vypoved? Teoeritcky mozes dosiahnut za urcitych podmienok maximalnu davku v nezamestnanosti.

zmrzlinka2021
18. júl 2023

Pracu si hladaj teraz!
Si mlada zena, je smutne, ze beries ako normal byt na urade prace.

autor
18. júl 2023

Pracovala som v zahranici čiže vypoved som nedávala pokračovala som na rodicak tu na Slovensku.

@zmrzlinka2021 pracu som si hladala už zamestnávatelia sa išli potrhat napriek tomu že je leto. Ja ale september doma chcem byt keďže niekto malého musí zaskolkovat

autor
18. júl 2023

@lucik194 pracu som si hladala už zamestnávatelia sa išli potrhat napriek tomu že je leto. Ja ale september doma chcem byt keďže niekto malého musí zaskolkovat

lucik194
18. júl 2023

tak potom super, ked mas pracovnu poziciu co je ziadana

olimuc
18. júl 2023

Ak si pracovala v zahranici, tak na urad prace ist mozes, ale zavisi od toho, kedy si bola na posledny zamestnana na Svk … rataju sa o posledme 4 roky … takze na Svk podporu Ti narok asi nevznika a v krajine odkial by si si ju prenasala sa treba informovat ake su podmienky na prenos.