Komu končí pandemický rodičovský príspevok?

21. dec 2021

Žienky tie, ktorým bude tiež končiť pandemický rodičovský príspevok 🙂 🙏 ( a viem že je nas tu veľa 😅/)
Chcela by som sa už evidovať na ÚP, lebo po sviatkoch bude určite naaval :/ Prosím vás , kam okrem UP ešte budem musieť ísť? 🙂 Na zdravotnu poistovnu, socialnu poistovnu? A ako je to s dôchodkovým poistením aj tam budem musiet ísť ( volať) ? .. Ďakujem ❤️

draik
21. dec 2021

Nemusíte nikam, štát platí zdravotné poistenie.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
21. dec 2021

Zase anonymne 🤷 no da sa aj online zaevidovat. Stiahnut tlaciva, vypisat a poslat mailom.

autor
21. dec 2021

@draik Dakujem za jedinu normalnu odpoved 🙂

autor
21. dec 2021

@fidka79 Aj vy by ste rada? 🙂 Poznate moju situaciu ?! ak neviete slusne odpovedat , na otazku tak sa nevyjadrujte, vdaka ;)

autor
21. dec 2021

@martinkatinka Dakujem , no volala som na UP a povedali mi , ze si treba prist so ziadostou. :/ Tak .preto sa pytam, ci mam odrazu zajst aj na soc, alebo zdravotnu poistovnu , ked uz budem v meste 🙂 Ale aj tak asi budem musiet pockat na rozhodnutie z uradu prace.

martinkatinka
21. dec 2021

Nie, netreba okrem UP nic... Ale donedavna sa dalo prihlasit aj mailom.

autor
21. dec 2021

@martinkatinka Vdaka 🙂 Neviem preco to nejde :/ Nemuselo by tam vonku vzime v rade stat kopu ludi :/ ..co uz 🤷.. musime si to odstat.

nelca0510
21. dec 2021

Inak,keď už píšete koľko ľudí to poberá a nepoznáme vašu situáciu a podobne,mňa by len zaujímalo, dokedy ste si mysleli že niečo takéto bude? Do konca pandemie keď sa už nik nechce zaočkovať?

vrabcek15
21. dec 2021

Ahoj no pokiaľ ja viem,tak sa dá stále evidovať na UP aj e-mailom.

autor
21. dec 2021

@nelca0510 Ale ja sa ho nedozadujem 🙂 ja sa len pytam, kam vsade mam ist ;) .. Naco ta nenavist ? 🙂 .. 🙏😊.. A o ockovani uz vobec nediskutujeme ;) Kazdy robi tak, ako uzna za najlepsie 🙂 🤝☺️

svetadielko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelca0510
22. dec 2021

Ja sa len pytam,dokedy si si myslela,že ten príspevok budeš poberať.

andrejka1606
22. dec 2021

@nelca0510 Ty si ale dobre zakomplexovaná a zavistlivá osoba. Zamysli sa nad sebou trochu. Nezvyknem písať nepríjemné správy, ale normálne si ma vytočila.
Pani sa vôbec nesťažuje na to, že pandemický ukončili. Keby si mala aj ty trojročné dieťa v čase pandémie, tak isto poberáš pandemický. Tak nezáviď a trošku sa spamätaj.
Pekné sviatky ti prajem. Snáď budeš mať rok 2022 bez mindrákov.

nelca0510
22. dec 2021

@andrejka1606 fíha,ty si riadne posanaha ženská. Nepoberala by som ho. Ja mám prácu a nebudem vysedávať doma a čakať na peniaze od štátu. Sa uvedom čo píšeš cudzej žene. A liec sa cez sviatky zo svojej psychickej poruchy písať toto cudzím ľuďom. Aby ťa toto vytočilo ráno :D :D

autor
22. dec 2021

@svetadielko Ja som sa presne este niekedy v septembri chcela evidovat, ale úradnícka ma viac-menej prehovorila ,ze naco..ved zatial poberam pand.rodicovsky, ze zbytocne by ma prehanali chodit na podpisy 🙂 ..Ze ked skonci pandemicky, potom sa staci evidovat na UP 🙂 .. Tak som sa neevidovala , ale veru .. mohla som sa skor :/ 🙂 . Super dakujem za info 🙂 🤗🤝

autor
22. dec 2021

@nelca0510 Prepac...ale ja netusim preco sa ma nato pytas ? 😅. To nevedel nikto kedy skonci 🙂 Ale to je na dlhu debatu a ja sa tu s nikym nechcem hadat 🙂 🤗 .ved nieje uz pocelom svete dost zla? 🙂 ..;) Uzite si pokojne sviatky 🙂 🤝

martinkatinka
22. dec 2021

Ale kludne si mohla byt evidovana a hladat si pracu, ved ak si mala dieta v skolke, nemusela si cakat, az skonci pandemicky.... Teraz bude tolko registracii, ze teda bude ovela vacsi problem nieco najst.

autor
22. dec 2021

@martinkatinka Veru :/ .. co uz no .. vystojim dieru 😅.. Nevedno ako teraz riesia tie podpisy, ci sa chodi preukazovat hladanie prace kazdy mesiac , alebo to trochu posunuli ? 🤔 Vtejto dobe to bude asi ,,trochu problem" najst pracu :/

denka001
22. dec 2021

ked chcem dostat pandemicku za december potrebujem este nieco vypisat na urad prace za november som ziadost s cestnym prehlasenim vypisovala ci aj za december bude treba

ivik4
23. dec 2021

Vam uz dobre niektorym slaha na hlavu ked sa slusne spyta na temu urad prace a tarate dokedy to chcela poberat ako keby tu rumazgala ze ho viac mat nebude. Doma si nesteknete tak sa vyvrsujete tu ?

autor
23. dec 2021

@ivik4 Dakujem 😇..

denka001
24. dec 2021

potrebujem nejake doklady vyplnit ja pre pandemicky rp v za december v januari