Koľko je materská + dobrovoľné pripoistenie?

luneral25
17. jún 2013

Ahojete kocky!!! Chcela by som sa spitat ci kolko sasi ccca vyde materska s DNP. moja svagriana my vravela ze ona dostava okolo 830e mne chodi 630e zalezi podla poctu dni v mesiaci. ale chcela by som sa spitat ze ktomu dobrovolnemu pripoistenu ma chodit nieco aj s uradu prace. ja som bola na urade prace koli materskej a vybavovala som sito ale prislo mi len kocikove a viac nic. alebo zeby to bolo spolocne z danovym bonusom? ja neviem. prosim pomoztemi !!

liz_lemon
17. jún 2013

materske sa predsa vybavuje v socialnej poistovni, z UP chodia rodinne pridavky, a prispevok pri narodeni+priplatok
danovy bonus dostava otec dietata, k vyplate, ak si ho uplatnil v praci
830 E materske nemoze byt, lebo max je nieco cez 700

dena1973
18. jún 2013

Úrad práce s dobrovoľným pripoistením nemá nič spoločné. To sa vybavuje v Sociálnej poisťovni a ak ti na to vznikne nárok tak to dostávaš iba zo Soc. poisťovne.

peta268
18. jún 2013

maximalne materske na den je 25,20 eur...cize max. materske za mesiac 31 dni je 781,2 ...to chodi zo socialnej poistovne, pridavky na dieta vo vyske 23,10 chodia z uradu prace ...danovy bonus dotava manzel mesacne alebo raz rocne, ak si ho uplatnuje...takze ak ma kamoska max materske a 2 deti moze jej chodit na ucet 827,40 eur

katkakon
21. jún 2013

Ahojte, chcem sa opýtať koľko a či by som mala nárok na DNP. termin mám v novembri ci sa mi oplatí začať platit a ci niečo z toho budem mať. A kolko by som platila?Zatial pracujem.Vďaka