Kedy prídu dávky?

15. mar 2023

Rodila som začiatkom februára, okolo 15.2. som si podala žiadosť o prídavky, príspevok pri narodení dieťaťa aj doplatok k materskej do výšky rodičovského. Viem že na schválenie majú dlhšiu lehotu, ale môže sa stať, že jedno už schválili a druhé nie? Lebo prídavky mi prišli, doplatok ani "kočíkovné" nie .

palicka
15. mar 2023

Kocikovne sa už. Potvrdzuje pediatrom a gynekológom po dožití 28 dni dieťatka?

kris_tin257
15. mar 2023

Tak buď rada mne neprišli ani prídavky 😊

nikuska412
15. mar 2023

Ahoj. Aj ja by som chcela vedieť. Tiež mi prídavky prišli, ale príspevok pri narodení dieťaťa nie.

sajmonka_1216
15. mar 2023

@palicka ja som rodila v apríli a už mi nikto nič nepotvrdzoval, prišlo samo

lenuska9999
15. mar 2023

Ja som na kocikovne čakala cca 2 mesiace a ešte mi volala pani z úradu, že mám prísť pre to potvrdenie pre pediatra a gynekologa a ísť im to dat potvrdiť, pretože ten elektronický system im nefunguje tak ako ma.

e1i
15. mar 2023

Rodila som v septembri na konci,prispevok pri narodeni dosiel v novembri. Pridavky hned v oktobri

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
15. mar 2023

@palicka podmienka dozitia tam uz nie je, ziadost sa uz nenosi potvrdzovat a potvrdzuje ju pediater aj gynekolog elektronicky ale teda stale maju lehotu do 60 dni na spracovanie aj sa nemylim 🤷‍♀️

paulinkaa2
15. mar 2023

Ja som musela niesť k doktorke papier aby ho potvrdila lebo ze v systéme neevidovali že chodí k dr. Mne volali zo z uradu a keď som ton priniesla na začiatku mesiaca peniaze som mala hneď v tej mesiac
Inak by to malo prísť automaticky.

veroniak12
15. mar 2023

@petamich nie? A ja som si aj tak myslela, ze to este stale plati? Takto to plati prosim ta odkedy?

petamich
15. mar 2023