Kedy môžem vybaviť kočíkovné?

kamca495
7. aug 2021

Dobrý deň viete mi poradiť kedy môžem vybaviť kocikovne mala sa narodila 13.7 čiže 13.7 mám ísť vybavovať ?

veronice
7. aug 2021

@kamca495 ak si spravne pamatam na tento prispevok mas narok az po doziti 28 dni tvojho dietata a potrebujes na to tlacivo potvrdene gynekologom a pediatrom takze ak sa narodilo 13.7., najskor 10.8. vybavuj. Ja som to vybavovala az po sestonedeli kedy som sla ku gyn na kontrolu

9lf9
7. aug 2021

@kamca495 ziadost ste dostali na matrike a ppdat sa da az ked sa dieta dozije 28dni do polnoci. potrebne su vsetky prilohy ktore su na nete alebo sa daju ist vziat osobne na urad.

s_a
7. aug 2021

asi si sa pomýlila a chcela si napísať 13.8.? ak budeš mať potvrdenia tak môžeš ísť 13.8.

lucka_ke
7. aug 2021

11.8. bude mať 28 dní, pediatrička ti potvrdí tlačivo a môžeš ísť vybavovať

malinoismum
7. aug 2021

Minúta v googli a vyskočí na teba všetko…😉
Tým myslím komplet všetko tykajuce sa “kočíkovného”,
resp. Príspevku pri narodení dietata.
Keď toto nedokážeš, prikladám ti link.
https://www.employment.gov.sk/sk/rodina-socialn...
Pekný deň👍🏼
A dodatočne gratulujem k dieťatku, nech ste hlavne zdraví, celá rodinka a nech Vám robí radosť ♥️

poslednepogo
7. aug 2021

@kamca495 až keď budeš mať kontrolu po 6. nedeli.. takže až neskôr ako mesiac

lucka_ke
7. aug 2021

@poslednepogo prečo?

denden77
7. aug 2021

@lucka_ke lebo potrebuje aj stempel od gynekologa

lucka_ke
7. aug 2021

@denden77 to jej môže potvrdiť aj skôr ako po 6 týždňoch

tani777
7. aug 2021

@poslednepogo mne na gyn zbehol po peciatku manzel,nemusela som cakat na kontrolu..jedine co fakt bolo treba cakat je od pediatra potvrdenie,nam vzdy naplanovali poradnu tak,aby to bolo tych 28dni,cize 29ty dala peciatku a hned sme mohli odniest papiere..gyn potvrdi hocikedy,aj hned po porode

s_a
7. aug 2021

aj ja keď som písala mojej gynekologicke kedy môžem si prísť potvrdiť tlačivo, tak povedala že to robí na kontrole po 6nedeli.. ale myslím si, že kebyže ju poprosím tak by mi to potvrdila aj skôr 🤷🏼‍♀️

lucka_ke
7. aug 2021

@s_a aby si ušetrili návštevy pacientiek, ale nikde nie je napísané, že nemôže aj skôr

zuzanockamt
7. aug 2021

@poslednepogo to nie je pravda

denden77
7. aug 2021

@lucka_ke tak to uz je asi na dohode s konkretnym Dr. 😊