Kedy dostanem peniaze?

goddess18
2. aug 2014

Ahojte mamicky. Mala sa narodila 30.Jula . Ideme v tyzdni vyba.vovat rodine rodicovsky prispevok a ten prispevok pri prvom dietati ... Chcem sa informovat ze kedy dostanem prve rodinne a ten rodicovsky prispevok(203€) ? Ci dostanem uz teraz v Auguste alebo az v Septembri ? .. Viem ze ten jednorazovy je az po odziti 28dni dietata ..

liz_lemon
2. aug 2014

@goddess18 najprv si musis vybavit rodny list, a az s tym sa to potom vsetko vybavuje, mozno to stihnu este tento mesiac, a ked nie, tak v septembri dostanes vsetko 2x

havana_frost
3. aug 2014

@goddess18 za jul mas narok, ale dostanes najskor v polke septembra, aj julovy aj augustovy. v auguste posielaju to co spracovali v juli a ty ked poziadas az v auguste tak vyplatu prispevkov budes mat az dalsi mesiac.

snubenci08
3. aug 2014

Ak to stihneš do zúčtovacieho dňa (býva zhruba 9. alebo 10. deň v mesiaci,) tak by si mala dostať ešte v auguste. Aspoň teda ja som to tak mala.

goddess18
autor
11. aug 2014

Ďakujem za odpovede. A dostanem už teraz v Auguste 🙂

stanislavao
11. aug 2014

@goddess18 pridavky dostanete zrejme az v septembri, kedze je uz 11.8. a vy az teraz si to idete vybavovat. tento mesiac maju uz uzavrety a prispevok pri narodeni az po prvom mesiaci zivota mozete on ziadat. takze potom az v oktobri vam pride.

janicka580
11. jún 2015

Ako ja som ziadala 5.6.2015 a dieta sa mi narodilo 7.5.2015 takze by som mala dostat ci