Kde mám nahlásiť koniec rodičovskej dovolenky?

ywaywa
11. jan 2012

Ahojte, baby mozete mi prosim poradit, na ktore urady je potrebne zahlasit koniec rodicovskej dovolenky? S povodnym zamestnavatelom som o neukoncila pracovny pomer lebo spolocnost neofialne uz nefunguje ale ofialne je zapisana v obchodnom registry ale na firme nikto nie je neda sa tam dovolat a podla mojich informacii od mojich byvalych kolegov firma zanikla neviem co mam robit :/ lebo ked neukocim pracovny pomer nemozem sa nikde zamestnat 😒
ete 😒 sa chcem opytat ci mam narok na podporu v nezamestnanosti. Kedze moj syn moze nastupit do skolky az od septembra a mne materska konci v majii.

luba142
11. jan 2012

@ywaywa ahoj na rodicovsky mas narok az do 3 rokov dietata, ci pracujes,alebo nepracujes, Takze teoreticky ak by si bola od maja nezamestnana tak mas asi narok na podporu. S tym byvalym zamestnavatelom by si to mala nejako vyriesit, lebo ti to bude chybat aj ked si budes v buducnosti vybavovat dochodok. Skus sa poradit na socialke u vas ako by si mala s tymto postupovat. Inak neviem ako ti poradit 🙂

ywaywa
autor
11. jan 2012

@luba142
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.. 🙂

mojmacik
12. jan 2012

http://www.praca-ako.sk/matka-v-pracovnom-pomer... tam je otazka od Renaty ale je to uz starsia zalezitost...no mozno pomoze aj ked odvtedy sa zakony menili 100 x

ywaywa
autor
13. jan 2012

@mojmacik Dakujem velmi pekne za radu 🙂 inac mate krasne deticky 🙂 obdivujem vas 😉
ja som totalne vycerpana niekedy z jedneho nie to este z troch 🙂