Doplnenie žiadosti o materskú

tiss11
29. máj 2017

Ahojte potrebujem poradit co sa tyka ziadosti o materske. Dnes som dostala papier kde mi zacina materska 24.6. vypisovala mi ho pani doktorka ale neni tam napisany zamestnavatel (vid foto) sestricka mi povedala ze mam si vypisat cislo uctu a podpisat to. Toho zamestnavatela tam nemam dopisat? A mozem to dat zamestnavatelovi uz zajtra? Dakujem za rady 😉

anaj44
30. máj 2017

mne začian md 3,6 papier mi dala len teraz ale s tým ze sestrička mi vypisala zamestnávateľa a datum vystavenia talčiva mi dala 2,6

ja to odovzdam 1.6 ma cestu do prace a potom vam viem odpsiať čo som tam dopsiala co mi povedia na personalnom

angela1989
30. máj 2017

Mne tiež nepísala zamestnávateľa, kázala mi si ho dopísať, keďže ona nevie presnú adresu. Takisto som dopisovala aj č. účtu. Nič nepokazíš keď ho tam napíšeš. A už keď ho máš, tak ho už možeš aj odovzdať 🙂

tiss11
autor
30. máj 2017

@angela1989 dakujem pekne 🙂

fefiska26
30. máj 2017

Ja som si napisala cislo uctu a adresu zamestnavatela mi napisal moj nadriadeny aj poslal mzdovej takze som nic riesit nemusela😊😊😊😊

evittam
30. máj 2017

@tiss11 Vypis co treba, zamestnavatel da peciatku a podpis a neviem ci tam nie je aj dátum kedy si naposledy pracovala. Nech si spravi mzdarka kopiu a ak mas moznost sama zanes original na SP s tym,ze si das potvrdit kopiu o prevzati. Ja som to tak spravila a robim to so vsetkymi dolezitymi dokladmi. Po zlych skusenostiach.

evittam
30. máj 2017

Je to tam -ten datum kedy si naposledy pracovala.☺