Doplatia mi tehotenské?

nikcabb
22. sep 2021

Ahojte mamicky, mam len malu otazku😊 momentalne som 12+6tt cize v piatok mi zacina 13tt. Do poradni idem az 15.10. Staci ked si vypytam tlacivo na tehotenske toho 15teho a doplatia mi to potom vsetko, ci mi to vyplatia len odtoho 15teho?
Len ci mam ist k dr hned alebo staci potom v oktobri. Dakujem😊 a este jedna otazocka ci mam vobec narok🙈 zamestnana som od oktobra minuleho roka( po rodicaku) zmluvu mam do konca januara 2022. Momentalne som na rizikovom, cize PN. Ale som stale zamestnana aj tych 270 dni mam splnenych. Nevadi ze som PN? mam teda narok? Dakujem krasne😊 prajem krasny den 😊

evica17
22. sep 2021

@nikcabb narok mas, a aj doplatia, ak k 13 Tt splnas podmienky, cize ti staci ist v oktobri k dr.

nikcabb
autor
22. sep 2021

@evica17 dakujem za odpoved😊

katarinka2290
22. sep 2021

@nikcabb ano doplatia,pocitaju od dna kedy nastal.13tt.
Ja som si neskor davala ziadost,asi v juli a prislo mi na ucet v auguste tehotenske.13tt mi zacal niekedy v polke juna,

katkatomasovska
31. okt 2022

Dobrý den, verim ze ste to pred rokom zvladli a poriesili. Mam podobny problém/ otazku. Neviem ci mam narok na tehotenske. Som zamestnaná v 10t.tehotenstva ale podmienku naroku na materské budem mat az 1.3.2023 čiže momentalne spĺňam iba bod ze som zamestnana. Stačí to? Pripadne ked mi skonci pracovny pomer a budem mat sponentch tych 270dni, tiez neviem ci budem mat nárok na tehotenske. Možno poradíte.