Čo bude pre mňa lepšie?

slamka555
18. aug 2017

Ahojte maminy 🙂
Vedeli by ste mi poradit ? 6.któbra bude mat synček 3 rocky .. do skolky ho nejdem dat, pretože vo februári cakame druhe babo , tak som sa rozhodla , ze budu spolu doma 🙂 No a .. chcem sa poradit , ci myslite , ze je pre mna lepsie sa za ten cas dat na neplatenu Matresku dovolenku(to znamena zze budem moct byt doma pri dietati anebudem dostavat rod, prispevok len mi budu platit odvody ), alebo sa mam prihlasit na UP (kde zamna do toho februara budu tiez platit aspon odvody 🙂 Alebo viete onejakom inom rieseni ? Plynulo nemozem prejst na dalsiu matersku :/ Dakujem za kadzu radau ;)

evittam
18. aug 2017

@slamka555 Tak určite radsej neplatenu rodicovsku, na co si chces komplikovat život s chodenim sa hlasit na UPSVaR.😉 A treba tiež nahlásiť kde sa dieťa nachadza od 3rokov kvôli rodinnym pridavkom.
http://www.upsvar.sk/ke/aktualne-oznamy/oznamov...

slamka555
autor
18. aug 2017

@evittam To je pravda 🙂 .. :D Dakujem 🙂 .. aj za link 🙂

deti95060810
18. aug 2017

a nemá dieťa nejaké zdr. problémy? mohla by si ísť na predĺženú RD. Len to musí schváliť úrad...
napr. často býva chorý, alebo alergiu,....

maciatkolulu
19. aug 2017

@deti95060810 alebo socialnu fobiu a ine top diagnozy na "odrbavanie statu" 😝

slamka555
autor
19. aug 2017

@maciatkolulu niee 🙂 nema fobiu :D .. viem ze keby mal zdrav. Problemy tak mozem ist na predlzenu rodicovsku . Ale veru nic take nemam ;) ale dakujem za radu ;)

maciatkolulu
19. aug 2017

@slamka555 to nebolo tebe...

slamka555
autor
19. aug 2017

@maciatkolulu Uz som si vsimla :D ok ;)