Chodí rodičovský príspevok spolu s prídavkami?

17. feb 2021

Ahojte , včera som dostala prvý krát rodičovský príspevok. Prišlo mi ale akosi moc peňazí 🙂 tak sa chcem opýtať, či chodia s rodičovským aj prídavky a či úrad automaticky doplacal rozdiel , keď som materskú mala menšiu ako RP . Na úrad práce sa mi nepodarilo dovolať. Ďakujem za rady

rachel36a
17. feb 2021

Vyssi RP s pridavkami je 403,60€..

petrastrbanikova
17. feb 2021

Bud rada 😃neposlali ti rovno aj za narodenie dietata napriklad

autor
17. feb 2021

Na účet teda posielajú aj RP aj prídavky ako jednu platbu ? Dohromady?

autor
17. feb 2021

@petrastrbanikova zas toľko eur mi navyše neposlali 🙂 ja len, aby som peniaze neminula a za mesiac, dva ich budú pýtať naspäť🙂

rachel36a
17. feb 2021

Ank , RP a pridavky chodia spolu

ciarraa
17. feb 2021

Ano pridavky posielaju naraz s rodicakom 🙂 treba si presne vypocitat kolko ti prislo pre istotu aby si naozaj nemusela nieco vratit , clovek sa moze pomylit 🙂

berry266
17. feb 2021

rozdiel medzi posielajú tiež naraz. ja som mala doplacanrle do materskej z UPSVaR plus prídavky. keď skončila MD, dostávala som plný rodičák plus prídavky

lenda8
18. feb 2021

@berry266 dobry den,iba sa chcem spytat,ja som teraz vo februari presla na RD,v januari mi skoncila MD. Ale este mi peniaze neprisli.....nastala snad niekde nejaka chyba?poradite??dakujem.pridavky mi prisli aj rozdiel akysi so socialky...ale RD predsa vyplaca UPSVR,ci sa mylim??

rachel36a
18. feb 2021

@lenda8 a poziadala si si o RP?

zuzuliatko18
18. feb 2021

@lenda8 chvíľu trvá, kým žiadosť spracujú, budúci mesiac už iste pošlú aj za január aj február.

berry266
18. feb 2021

@lenda8 ano rodičák vypláca UPSVAR. kedy si odovzdala žiadosť? chvilu to teraz trvá...