Chcem si podať žiadosť o predlženie rodičovskej dovolenky

18101995
10. jan 2024

Ahojte chcela by som sa informovať či nema niekto skúsenosť ,alebo len viac informácií 🙂 Chcem si podať žiadosť o predlženie rodičovskej dovolenky , keď som bola tehotná 24 tt mi zistili leukémiu kostnej drene . Malú som mala sekciou v 26 tt. Chvála Bohu je zdravá ale chodíme na vyšetrenia očné ,kardiológiu atď... Myslíte že mi to prejde ?

diana45
10. jan 2024

Tvoje dieťa je zdravé ako píšeš, tak na základe čoho chceš predĺženie rodičáku??

tehotna40
10. jan 2024

Ak je len sledovaná u lekárov ale nemá žiadne diagnózy nemyslím si, že to prejde. Známej teraz schválili na základe vysokej chorobnosti dieťaťa.

alenah31
10. jan 2024

@18101995 je sledovaná pretože bola predčasne narodená. Aj ja mám pradčasne narodené dieťa - 32tt, stále sme sledovaný na nefrológii, neurológii a očnom a imunológii. Pokiaľ ste len sledovaný hoci u odb. lekára no bez určenej diagnózy - nemáš si ako podať o predĺženie RD pre zdr. stav dieťaťa - na to treba diagnózu.

wejuska7910
10. jan 2024

A kvoli comu?

rebrambora
10. jan 2024

Ja by som na tvojom mieste dakovala vsetkej prozretelnosti, ze je zdrava a nevymyslala nic.
Ak chces s nou ostat doma chapem, ale nehladaj diagnozu a dakuj 🙏

jaga18
10. jan 2024

Na kardio bola aj operovana? Aká je tam dg? U detských kardio pacientov zvyknú schváliť predĺženú RD. Kamarátka má napr od nefrologa (tiež má predcasniatko)

nikolca
10. jan 2024

Nešpekuluj neprejde ti to