Ako trávite čas na materskej?

1. júl 2022

Ahojte ako trávite čas doma . Byvame sami a som stále sama do večera. Nestretávam sa moc s ľuďmi ,nemám ani s kým.
Ale chodím medzi ľudí von či obchod každý deň ale ...
Cítim sa hrozne sama . Viem že je to len pocit . No neviem si zariadiť lepšie deň. Som taká samotarka a chcem to zmeniť lenže neviem to roky .

mamamasama
1. júl 2022

Ja som v zahraničí, takže som tiež v podstate nonstop sama. Ale zvykla som si. Ráno raňajky, potom šport. Buď si zabehám doma na bežiacom páse, alebo ideme aj s drobcom do fitka. Nákup, obed, malý spí, ja si upratujem, alebo sa venujem sebe, nechty, bielim zuby, maska, Netflix. Keď drobec vstane ideme buď na detské ihrisko, alebo na zahradu, teraz v lete do bazéna. Ak prší, tak si maľujeme. Na internete som si našla pár mamičiek s deťmi, tak sa spolu raz, dvakrát za mesiac stretneme v takom detskom centre. A nebudem klamať, ale dosť času trávim aj tu na MK.

ildiko36
1. júl 2022

Ja som tiez sama s detmi 24h denne, a nerozmýšľam nad tym ze som sama, cely den sa nezastavim a som rada ked deti zaspia a mam kus času na seba, na starosti deti, dom, záhrada, psy,a domácnosť.. Ľudí vidím len ked pojdem na prechádzku na ihrisko alebo na nákup a úprimne mne to aj stačí.