Ako si vybaviť predĺžený rodičovský príspevok?

annaparadi
28. apr 2021

Dobry deň chcela by som sa spýtať ako si mám vybaviť predĺženie rodičovské príspevku keď že môj syn bude mat auguste 3 roky ma od malička reflux ďakujem 🙂

ciarraa
28. apr 2021

@annaparadi potrebujes potvrdenie od pediatricky, ze neoporuca pobyt v skolke, kvoli zdravotnemu stavu. No ci ti to prejde kvoli refluxu neviem, poznam deticky co maju o nieco horsie zdravotny stav a mamickam rodicak aj tak nepredlzili :/

mogaa
28. apr 2021

@annaparadi musíš predložiť správy že mu to robí problémy a prípadne berie liečbu, chodí s tým na kontroly...všetko záleží aké lekárske správy predložíš a čo v nich bude.....ak mu to ale nerobí výrazné ťažkosti že napr.pravidelne "vracia" tak šanca že to schvália je minimálna....

annaparadi
autor
28. apr 2021

@mogaa áno pravidelne zvracia nedostáva ani dych on to mal keď bol Babetko a zase sa mi to vrátilo

mon895
28. apr 2021

Ja som vybavovala minuly rok a dokladala som lekarske zaznamy za poslednych 6m, odporucanie od pediatricky a od imunologa

alenamihal
28. apr 2021

ja som odovzdala papiere minuly tyzden na urad a cakam na odpoved...z urady ti poslu ziadost ,ktore vyplnis ty a pediater a potrebujes aj vysetrenie nie starsie ako 6mes ..no ty budes asi potrebovat od gastro papiere,kedze ma reflux...