Ako sa vypláca materská pred Vianocami?

michaelavikinka
10. dec 2020

Ahojte žienky ako sa vypláca materská pred Vianocami?

nikiki29
10. dec 2020

Tak ako vždy? 🤔

klarissa25
10. dec 2020

Chodi az po Vianociach... 🙈🙊🙈🙊

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klarissa25
10. dec 2020

@elizabet173 treba mať taku rezervu, nemusí byť veľka, ale taka aby človek vydržal kym príde dalšía vyplata v tomto prípade príspevok, ked neni jasné s určitosťou kedy príde, kedže je to každý mesiac iné...

kristinaanna
10. dec 2020

@michaelavikinka vypláca sa podla výplatného termínu,ak vyjde na sviatok, tak skôr

qetka
10. dec 2020

@elizabet173 a ked pride o tri dni skor, nebudu mat potom problem, ked budu musiet dalsi mesiac cakat o tri dni viac?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
prihlassa
10. dec 2020

@klarissa25 rezervu v čase našej slávnej corony ,my osobne sme mali rezervu dosť veľkú ,keď pracuješ v gastre a si od marca bez príjmu mohol si mať akúkoľvek rezervu už je dávno po nej a predstavte si nájsť si teraz prácu je ťažké a bohužiaľ nie sme ťa správna komunita na podporu od ....

klarissa25
10. dec 2020

@prihlassa ale minimalne v obchodoch beru stale a plus vo fabrikach takze ked sa chce da sa robota najst...

prihlassa
10. dec 2020

@klarissa25 ha ha ha to chcem vidieť tie Oravské fabriky čo sa idú o ľudí pobiť a obchody tiež ,ale to je iná téma

klarissa25
10. dec 2020

@prihlassa jasne ale prosim ta.. Ale ano su ludia ktori sa radsej vyhovaraju..

prihlassa
10. dec 2020

@klarissa25 no prepáč som na materskej , pracujem aj manžel pracuje od marca zo 60 % platu ,...lebo Matelko ,jasne nemuseli sme si postaviť dom a teraz mať na krku hypotéku ,nemuseli sme mať deti ,a vieš čo nemusíme ani jesť jeej vďaka tebe som práve ušetrila

michaelavikinka
autor
10. dec 2020

Nepýtala som sa preto aby niektoré mamičky mali blbé pripomienky ale preto ze všetko sa vypláca skorej aj výplatu som dostala aj ja aj muž skorej tak som len chcela vedieť ci aj toto bude skorej 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

mirage
10. dec 2020

@klarissa25 odkial si? Vies, aka je situacia v regionoch typu Orava a Kysuce?

babydesire
11. dec 2020

@michaelavikinka vsak prave,,po minule roky to tak bolo..ja si myslim ze pipne dnes 🙂

michaelavikinka
autor
11. dec 2020

@babydesire joj nepochopím niektoré ženy hneď musia rýpať 🤦‍♀️ti človek aby sa radšej nič nepital ja som okres Veľký Krtíš to nabehne v pondelok

babydesire
19. dec 2020

@michaelavikinka tak nakoniec aj mne v pondelok..a ano, obcas radsej nepisem nez by som sa mala rozculovat pre blbe pripomienky