Ako napísať čestné prehlásenie o starostlivosti o dieťa na materskej otca?

kotulicek
25. okt 2019

Môj manžel si požiadal o materskú na.syna a ja budem s dcérou na starostlivosťi do 6rokov. Ale manžel ma popritom aj dohodu na 2 hodiny denne. A volala baba.zo sociálky že treba nejaké cestné.prehlasenie napísať kto sa.bude o malého starať keď bude v práci.... Neviete ako to má vyzerať

bibina224
25. okt 2019

@kotulicek pozri na stranke SP ci to nemaju v tlacivach alebo si pozri vzor a prepis si a vytlac, ide len o tom aby mali papier na to, ze ked on bude v praci kto bude s malym dietatom tj. mama, babka, sestra...

kotulicek
autor
25. okt 2019

@bibina224 ok ďakujem idem pohľadať ....

bibina224
25. okt 2019

@kotulicek no jasne oni by to tam mali mat na stranke taketo veci co ziadaju 🙂

kotulicek
autor
25. okt 2019

@bibina224 tak nakoniec som si stiahla z Google tlacivo čestné prehlásenie už len vytlačiť a dopísať čo treba ďakujem

safira8
13. nov 2019

@kotulicek dobrý deň prosím vás a schválili vám materskú v pohode? Keď ma manžel čiastočný úväzok ? Či dohodu? Tiež nad tým uvažujeme ....

kotulicek
autor
13. nov 2019

@safira8 ahoj akurát dnes prišiel papier ma to schválené manžel. Vo firme sa dohodol na dohode na 2hodiny denne a potreboval k tomu to čestné prehlasenie... Akurát bol problém lebo sa nemôžem starať ja tie 2hodiny tak sme to dali na svokru je na dôchodku .... Býva inde ako mi a nevadilo im to.

safira8
14. nov 2019

@kotulicek super dakujem ...chceli by sme niečo podobné len ja by som bola MD s mladsou ...

safira8
14. nov 2019

@kotulicek prosím vás a má dohodu či čiastočný úväzok?

kotulicek
autor
14. nov 2019

@safira8 dohodu má ...

david294
28. apr 2022

Ahojte, mam ten istý problem, ako ste to riešili? treba to čestné vyhlásenie? manžel bude pracovať ale z homeofficu, takže bude nonstop doma. a pani zo socialky vraj potrebuje papier, že kto sa bude o dieťa starať pokial bude manžel pracovať. Ako ste formulovali to čestné prehlásenie? dakujem