Ako je to s platenou predĺženou rodičovskou dovolenkou?

dekatehla
30. mar 2015

Ahojte, potrebovala by som vedieť či sa dá pri diagnóze oneskorený vývin reči, vybaviť predĺžená platená rodičovská dovolenka,navštevujeme aj logopédiu, nemám s tým skúsenosti preto by som bola rada za každé info, či sa mám do toho pustiť alebo to mám nechať tak.Vopred ďakujem

mikela22
30. mar 2015

Da sa 😉

bonaqa2013
31. mar 2015

No neviem či na tú diagnózu niečo vybavíš, ale za pokus to stojí. za podanie žiadosti sa nič neplatí, takže kľudne žiadosť podaj.

mummy01
31. mar 2015

Neda mi to ale pri takejto diagnoze je asi ziaduce aby dieta navstevovalo kolektiv ktory ho moze vyrazne posuvat vpred.Plateny rodicak je pre matky deti ktore nemozu navstevovat skolku,alebo ak tak obmedzene a vyaduju si spec.starostlivost.Nic v zlom,skusit to mozes ale teda logopeda dnes navstevuje kazde druhe dieta.

timiniky
31. mar 2015

tak to by zaujimalo aj mna ja mam o 3 mesiace 3 rocneho syna predcasniatko s nizkou vahou,ma centralnu koordinacnu poruchu zaostava ako aj v pohybe tak aj v reci,tiez chodime na logo,sam este nechodi ,nosi plienky ,tiez by ma zaujimalo ci mam narok na prispevok do 6 rokov,popripade kolko to je ?suma ostava,len sa predlzuje?dakujem za odpovede

andreasko
6. apr 2015

No dievca my toto mame za sebou...narodili sme sa predcssne a nastastie sme zdravy ...ale akurat co musime chodit na logopediu...neurolog.nasa mi povefala ci nechcem si dat ziadost na predlz.rodi .dovolenku popravde ani som nezvazovala ved pojde do skolky a davam nadej xze sa recou rozbehne...ale teda skusila som a fajn ....prdlzili mi rodicak...mame vyvino.poruchu reci