RS clinic

jana8190
8. nov 2022

Prosim Vas mate niekto skusenosti s touto klimikou? Som objednana na chirurgicky zakrok korene a neviem nic o tejto klinike.

zuzanka2588
10. nov 2022

@jana8190 ja som spokojná...bola som na dentálnej hygiene a maličká 2 ročná je tam zapísaná už bola aj na prehliadke a milý prístup nemôžem nič povedať 😊

andrejka890
10. nov 2022

@jana8190 ja mám skúsenosť, chirurgicky mi vyťahovali zub na tej klinike a mám z toho doživotnú traumu... nejaká doktorka z Maďarska, celý čas ma ohovárala lebo si myslela že jej nerozumiem, ešte v polovici rezania povedala po maďarsky že podľa nej to ani trhať netrebalo, ale nechcelo sa to asi druhej doktorke opravovať....bolo to utrpenie, bola veľmi surová a ešte aj drzá, jeden z najhorších zážitkov naozaj....nakoniec som dostala ešte aj zápal o tom už ani nehovorím radšej. Odišla som nakoniec odtiaľ potom čo mi ďalšia zubárka dva krát zle urobila ten istý zub... dávali mi to dokopy v microdente

serenkadamian
9. júl 2023

Raz sú normálne milé potom sú drzé arogantne potrebovali sme vytrhnuť zub 50€ zato že počkáme 50dalsich zato že nás prihlásia a ďalších 50€ zato že ho vytrhnuť nemáli tam plne niakych dvoch pacientov ani sme neboli objednaný sú chorý nahlavu tam za jeden zub 150€