Zdravý mikulášsky balíček - tipy

zoja2013
19. nov 2016

Ahojte dievcata,

rada by som privitala tipy, čo dat do zdravého mikulaskeho balicka, okrem ovocia. Nieco co deti potesi, bude chutit a zaroven bude aj zdrave. Vekova skupina 2-4 rocne deti.

dakujem

wicka5
19. nov 2016

pribal tam nejaku hracku a radost zarucena 🙂

ivec16
19. nov 2016

hipp tycinky, alebo skoc do DN na nejake keksiky alebo do bio-obchodiku, zdrave celozrne susienky a podla mna aj kusok kvalitnej cokolady zdraviu neskodi, ale detom obmedzene nech im nezastavi crevne pochody 🙂

ivec16
19. nov 2016

DM som myslela

pribinak
19. nov 2016

Oriešky, pistácie, hrozienka

autumn11
19. nov 2016

ja dám synovi do balíčka ovocie, hipp tyčinky, špaldové keksíky a nejaké malé autíčko.

liaka
19. nov 2016

Normalne sladkosti. Aspon raz do roka by ste detom mohli dopriat.

terezka1947
19. nov 2016

radsej menej a kvalitnejsie sladkosti...a ovocie
nemusi to byt balicek XXXXXL,ale normalna velkost balicka,kt.si pamatame este z nasho detstva
ppri.adventny kalendar,minihracka
ale tento den sa spaja so sladkostami...tak precospeci nieco vymyslat
zbytocne si to komplikujeme a ucime deti,aby si nevazili malickosti...ale len dostavali,dostavali,dostavali.....

kaja73
19. nov 2016

raz do roka neriesim zdravie...,ale kvalitu ano..,teda napr.prave kinder vajicko,lindt cokolada,milka cokoladovy kalendar ...a plus mini hracka.

ivec16
19. nov 2016

ja osobne planujem len kindervajicko a mandarinky

pribinak
19. nov 2016

Brusnice a mandle v čokoláde

jasminet
19. nov 2016

Kvalitne cokoladky, ovocie, oriesky, zubna kefka a zubna pasta 😀

lasina
19. nov 2016

Mojej znamej sa syn rozplakal,lebo nedostal od mikulasa párky😁

janulienka83
19. nov 2016

@zoja2013 ja dám do balíčka určite Veselú kravu-syr a krup, to sú tie tyčinky čo sa namacaju do syrokremu, moji to majú veľmi radi.

jasminet
19. nov 2016

@lasina U nas jeden rok boli tiez v baliku, syn mal parkove obdobie 😀

marcincinova
19. nov 2016

Úplne od veci téma,keď sme boli mi deti,riešili naši rodičia niečo zdravé na Mikuláša?Tie dnešné mamičky,sú niekedy až trápne,keď počúvam názory,že deti nesmú sladké,nesmú toto a tamto.Aspoň vidno,že nemajú čo robiť....

chevron
19. nov 2016

@zoja2013 ja namupujem uz dlhsie sladkosti na stranke detskastrava.eu, super chutne vsetky veci, urcite treba vyskusat. najdes tam rozne zaujimave detkse aj " dospelacke " pochutky

ankamolka
19. nov 2016

@marcincinova plne suhlasim 🙂

pillipilli
19. nov 2016

Ja dneska zasnem z tychto tem na MK...

zuzitko74
20. nov 2016

Ty si deti poznáš, vieš, čo im chutí a čo ich poteší. A ak to má byť pre niekoho z rodiny, určite sa poraď s rodičmi.

katka708
20. nov 2016

AK chceš deti potešiť a nevieš čo zdravé kúpiť, tak sa jedine poraď s rodičmi. Môj syn sa poteší aj sušenému ovociu a želé medvedíkom ....

magg424
20. nov 2016

Ja davam do balicka vzdy knizku, omalovanku s vianocnou tematikou,pastelky,resp plastelinu, obocie ,kinderko,lizatko a nejaky keksik, plus teda adventny kalendar vymyslam ale niesu tam sladkosti alebo len obcas z 24 okienok mozno v 4roch

magg424
20. nov 2016

Nie obocie ale ovocie ;) ;) ;) ;)

papricka33
20. nov 2016

@zoja2013 ja som síce zástanca zdravej výživy, ale Mikuláš je o maškrtách a o tom že deti sa majú potešiť. Ak sú tie tvoje zvyknuté na zdravé maškrty, tak o.k. Ovocie, oriešky, kvalitná čokoláda s vysokým obsahom kvalitného kakaa a nízkym obsahom tuku, nejaké raw celozrnné tyčinky, najlepšie domáce 😉 Tam vieš čo im dávaš. Väčšina obchodných je natlačená cukrom a to čo tam má byť to ani nevidelo. Hračky by som tam nedávala. Mikuláš je o maškrtení. Max. ak sú v kinderku 🙂

liaka
20. nov 2016

@marcincinova super koment!

milkosk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tajka1986
20. nov 2016

dalsia bio-eko-raw matka 😀

buvrik
20. nov 2016

ja plánujem tento rok želé multivitamíny, obedovú súpravu detskú, výživy v sáčkoch+pár sladkostí. Nieje to o tom, žedeťom nedoprajem, ale každý rok toho dostanú toľko, že sa to pomaly do skrine nezmestí, tak mi príde zbytočné aby aj doma mali to isté. A viem, že vitamínom a obedovej súprave sa potešia 🙂

marcelatje
20. nov 2016

Pane boze zeny........ze vas to fuuurt bavi. Ved kto chce nech dava mrkvu a kto chce nech da hoc aj vyprazane pandravy.

marcelatje
20. nov 2016

Mne sa napriklad nepaci ak niekto na Mikulasa da hracky. Ale nebudem tu prevracat ocami ak niekto dava 😌 Osobne sa drzim zasady aby sa balicek zmestil do cizmy. Zivot nie je len o konzume.