Zdravšie polotovary

27. sep 2024

Ahojte. Máte nejaké osvedčené polotovary, ktoré sú nutričné hodnotnejšie, rýchle na prípravu a zároveň chutné? Momentálne mám v určitých obdobiach veľmi nárazovú prácu a nemám ani tých sústavných 30 minút na dlhšie varenie. Keďže tieto dni robím často aj z domu, nemám čas ísť sa najesť von, a donášky nechcem využívať každý deň - v okolí ani nemám zdravšie alternatívy.
Ideálne nejaké omáčky, ku ktorým stačí len uvariť cestoviny či ryžu. Mäso jem skôr výnimočne, to až tak neobľubujem. Ďakujem

natalia2007
27. sep 2024

Ja som bola v situacii presne ako ty,kupila som si elektricky tlakovy hrniec Tesla, popozerala "one pot" recepty. Cize vsetko nahadzem do hrnca, premiesam, stlacim gombik a hotovo. 🙂 vari samo, rychlo a po uvareni zapipa

katkaseiner
27. sep 2024

ja som mala nedavno testovacku - ono to je jedlo v skle, len zohrejes a jes...
Akoze nejak vyslovene nepoviem ze to je waw, ale ked fakt nestihas, tak si to otvoris, zjes, hodis k tomu nejaky salat a da sa to.... pozri v DM, Polcz sa to vola a su to rozne jedla.

marcellka32
27. sep 2024

Mám rôzne omáčky z DM, k tomu cestoviny, pečená zelenina
Majú aj bio polotovary

marcellka32
27. sep 2024

@kofa77 toto vyzerá dobre, skúšala si?

kofa77
27. sep 2024

@marcellka32 skusala, kupujem pre syna, ked niekde ide a nie je istota, ze tam bude jedlo, je celiatik, chuti mu to. je to ako domaca strava, len specialne zavarene, tak vydrzi aj pri izbovej teplote.

radulkova
27. sep 2024

kamoska začala robit jedla presne pre takto vyťažených ľudí 🙂
sú zdravé, z kvalitných surovín, len vylejes do hrnca a pár minút povaris.

www.freshery.sk

radulkova
27. sep 2024
taktotedanie
29. sep 2024

V kauflande maju cviklove, mrkvove, bazalkove tortily, natriem barbecue omackou bez cukru a tuku z gymbeam, kopa zeleniny - jedlo za 10min