Zdravé guličky do polievky

uradnikova
30. mar 2024

Poradte aj chutovo dobre a zaroven zdravsiu verziu guliciek do polievky,ako su tie z Lidla. Deti ich maju radi,ale chcem nahradit inymi .vdaka

portret7
30. mar 2024

Kedysi som kupila hrachove, mame bezlepkaca, ale neviem vyrobcu a uz som na ne nenatrafila, boli dobre… asi som ti velmi nepomohla, ale mozno vyguglis

egonsk
30. mar 2024

@uradnikova co takto si ich vyrobit? deti sa zahraju pri ich gulani a este si aj pochutnaju 😉

viestta
30. mar 2024

@egonsk gulicky do polievky su vyprazne z liateho cesta, tie nevygulas. Autorky mysli zdravsiu verziu ako vyprazane v oleji

viestta
30. mar 2024

@uradnikova zdravcia alternativa su krutony, ale tie mozes spravit aj doma zo starsieho peciva alebo z toastveho chleba nakrajaneho na kocky. Vysypes na plech, pokvapkas olejom, ochutis a upacies do chrumkava. Aspon budes vediet co v nich je.
Vyprazane gulicky sa tiez daju spravit doma, budes mat istotu co v nic je, ale tak ci tak budu vyprazane
https://www.vareni.cz/recepty/smazeny-hrasek-do...

luccija
30. mar 2024

Jedine opiect chlieb v hriankovaci a nakrájať
Alebo sprav klasické halusky krupicove a pretlac cez sitko

zuzuliennka1
30. mar 2024

@uradnikova a ak by sa ti tie krutony nechcelo robit - v kauflande ich dostat uz hotove (su myslim s prichutou bud cesnak, alebo aj bylinkove)

hedviga2
30. mar 2024

@uradnikova je obchod Lasičky a tam maju nejaké zdrave pre deti. Skúste sa informovať.

januarova
30. mar 2024

@uradnikova v CBA majú tieto