Zákusok bez plnky

17. feb 2024

Ahojte, žienky poraďte nejaký zákusok bez plnky niečo na typ bublanina ďakujem

zuzikak
17. feb 2024

jednoduche piskotove cesto len don pridaj kakao a na vrch mozes dat dzem a zaliat cokoladou. Alebo na piskotove cesto poukladaj zavarane ovocie. Prip. klasicky slivkovy kolac alebo jablkovy s mrvenickou.

viestta
17. feb 2024

Hrncekove cesto na bublaninu, pridat do neho lyzicu kakaa, este teply natriet kyslejsim dzemom, po vychladnuti poliat cokoladou

zuzikak
17. feb 2024

@viestta telepatia 😀 -sme pisali zhruba v rovnaky cas o rovnakom kolaci 😀

viestta
17. feb 2024

@zuzikak moj oblubeny, ked sa mi nechce ale mam chut 😅

tykat
17. feb 2024

Acidkovy 👍niekedy pridam nasekane orechy do cesta alebo kokos, pripadne nastruham jablko.

lilianka28
17. feb 2024

Perník. Potrieť džemom, nato čok.polevu. Keď som extrémne lenivá, tak ani na vrch nič nedávam, len posypem práškovým cukrom.
Potom ma ešte napadá čudo (taký má oficiálny názov) je to hrnčekový a do cesta sa pridáva celý, najlepšie marhuľový kompót.

macekovam
17. feb 2024

hrncekovy tvarohovy s ovocim.. vyborny je

autor
17. feb 2024

@lilianka28 môžem poprosiť recept na to ,,čudo" ? Ďakujem

autor
17. feb 2024

@tykat môžem poprosiť recept? Ďakujem ☺️

tykat
17. feb 2024

Napr.recept z varechy, cukru davam len 1/2 mnozstvo aj tak je dost sladky
https://varecha.pravda.sk/recepty/acidkovy-kola...

zalka
17. feb 2024

Práve robím koláč z hrnca. Pod týmto ho mám uložený, je šťavnatý a fajny, rýchlo urobený.

bessie12
17. feb 2024

Už pár dní sa chystám na kefirovy koláč, ktorý po upečení potriem džemom a prelejem čokoládou.

luccija
17. feb 2024

Lenivá žena makový.. my tam pridávame ríbezle

petrofka
17. feb 2024

Den a noc. Ale ja vsetko vratane lekvaru zamiešam do cesta lebo zvacsa nechcem mať špinavé ruky pri jedení 😁🙆

lilianka28
17. feb 2024

Čudo:
1 šálka hladká múka, 1 šálka hrubá múka, 1 šálka kryšt.cukor, 1/2 šálky oleja, 2 vajcia, 1 čajová lyžička sódy bikarbóny (prípadne PDP), 1 celý 0,7 l kompót aj so šťavou (najlepšie marhuľový), hrsť sekanych orechov.
Všetko dať do misky, dobre rozmiešať (najlepšie šľahačom) a dať piecť.
Namiesto kompótu sa môže koláč už na plechu posypať čerstvým ovocím - vtedy sa do cesta pridáva 1 šálka mlieka.
Upečený posypať práškovým cukrom.

autor
17. feb 2024

@lilianka28 ďakujem krásne ❤️

autor
17. feb 2024

@petrofka máte prosím aj nejaký osvedčený recept? Mám uložené asi 3 a každý je iný 🤷

autor
17. feb 2024

@tykat ďakujem

deti95060810
17. feb 2024

zákusok zo zakysanky...
bublanina s pudingom - spravíš bablaninu, upečieš a na vrch dáš naskôr vanilkový puding a potom čokoládový ... - necháš vychladnúť.

autor
17. feb 2024

@tykat cez link ho nenašli iba hlavnú stránku 🤷

zuzuliennka1
17. feb 2024

ja robievam “muffiny do plechu”, cesto na muffiny, zamiesam do toho tie coko kusky a vylejem na mensi plech

alickapusinka
17. feb 2024

rýchle sú aj žltkové rezy. Orechové cesto a na horúci korpus hned z rúry sa vyleje poleva zo žltkov a práškového cukru.

bolarazjedna
17. feb 2024

Obrátený jablkový koláč? Na dno plechu dáš papier na pečenie, pozrieš olejom a nahrubo posypeš strúhankou. Na to dáš struhane jablká zmiešané so škoricovým cukrom a na to naleje š iškótové cesto. Upečieš v rúre, preklopis na druhý plech, čiže jablko bude hore. Zaleješ vrch čokoládou a posypeš s nasekanymi vlašskými orechami.

evkamotka
17. feb 2024

Puncak mas bez plnky. Sacher tortu (mozes spravit v inom formate)

tykat
17. feb 2024

Tak do vyhladavaca acidkovy kolac a ten z varechy je taky ako robim

12katka21
17. feb 2024

Estonsky kringel....nieco na sposob skoricovnika

autor
17. feb 2024

@zalka ďakujem vyskúšam

autor
17. feb 2024

@luccija môžu byť aj zavárané ríbezle?

luccija
17. feb 2024

Určite...nechaj ich odkvapkať.Ja tiež dávam mrazené čučoriedky, ríbezle mám rada kyslé v koláči a to ovocie ho spraví zaujimavym