Zákusky na vianočný večierok

7. dec 2021

Ahojte ženy😇idem si po radu. Priateľ bude mať v práci vianočný večierok. A som pozvaná aj ja keďže s vedúcimi sme dobrí kamaráti a aj naše deti sú v jeden deň narodené 🤷‍♀️ (aj keby to plánujeme to tak nevydá 😃) no mimo toho... Ide o auto-pneu servis. A potrebujem poradiť aké koláčiky zvyknete robiť vy na takéto udalosti. Nič prehnané ale zas chcela by som spraviť dobrý dojem a hlavne dobrý koláč - koláče 🤔🤔ale netuším.. Rozmýšľala som nad Metrovým koláčom. Ale netuším čo sa na takéto udalosti pečie 😃.. Chcela by som. Spraviť nejaké jednohubky ale nad koláčom si už lámem dva dni hlavu 🙈🙈ďakujem ❤️

ella_price
7. dec 2021

Ja som takto na vianočný večierok raz priniesla jablkovú štrúdľu a celé sa to zožralo na posedenie 😄

deti95060810
7. dec 2021

ja som robievala vanilkové rožky - všetkým chutili lebo som nešetrila s orechami, nanukový koláč, žĺtkové rezy.... ono čokoľvek donesieš - zje sa isto všetko...😉

autor
7. dec 2021

@ella_price
@deti95060810 Ďakujem ženy 😃❤️

gelifil
7. dec 2021

fajn su kosicky - jednohubky, a to korpus aj kupis

anjelicek26
7. dec 2021

Urcite chod do klasiky, pudingos, strudla, mrezovnik, ak sa chces pohrat, tak kremes... myslim, ze v pneuservise nejakou precackanou muffin sneznou gulou neuspejes... to je take na oko a efekt...

tamvtme
7. dec 2021

Vacsinou to najjednoduchsie mava najvacsi uspech...strudla, granko hrncekovy kolac, pernik...

agacela
7. dec 2021

Možno nejake poháriky dezertné ? Chessecake ? Tá štrúdľa je určite dobrý nápad 🙂 ja už týždeň o nej basnim😅🙏🏻

lea299
7. dec 2021

Taká klasika sa na takéto akcie podľa mňa hodí. štrúdla, hrnčekový alebo osie hniezda. To aspoň u nás má taký ten najväčší úspech

0silvia0
7. dec 2021

myslim, ze by si zabodovala aj stedrakom...

jaskolka
7. dec 2021

Určite klasika, tým sa nič nepokazí. Štrúdľa, osie hniezda, perník, aj stedrak je fajn, pripadne slané pagáčiky, tyčinky z lístkového cesta.

buducamama
7. dec 2021

Urcite nieco rychle, nad cim nestravis pol dna. Ja sa napr.chystam na tento: https://varecha.pravda.sk/recepty/jablkovo-orec... alebo tento https://varecha.pravda.sk/recepty/tvarohovy-hrn...