Vyschnú pagáče za 2 dni?

ona12
3. júl 2019

Ahojte, tento piatok mam svadbu. Pani mi prinesie pagáče dnes.. Okolo 16....nebudu do piatku tvrdé?

hnedoocko0909
3. júl 2019

@ona12 budú, no to už sa neskoro pýtaš. Nám jedna pani piekla pagáče v deň svadby, vraj vstáva o 3-tej...aby vykyslo cesto atď. Boli úžasné....ešte sme niektorým aj domov zabalili

erickatt
3. júl 2019

@ona12 supni do mrazaku. Ja som tak mala pred oslavou týždeň dopredu. A v piatok ráno vytiahni. Zachlilu sú rozmrznute

sivana09
3. júl 2019

Tak, urcite ich daj zamraziť, po rozmrazeni budu ako cerstvo upečené

natuska87
3. júl 2019

@ona12 my sme mali na rodinnú oslavu napečené 4 dni dopredu.Zamrazili sme, a každý si myslel, že boli upečené večer, pred oslavou...😀

pininka1
3. júl 2019

Presne ako píšu baby, ak ich necháš len tak, budú tvrdé.

michelle567
3. júl 2019

Zamrazit a v piatok vybrať 🙂

uskrnica
3. júl 2019

Jasne, to daj zamrazit, lebo ak ich nechas do piatku, mozte si tym hlavy rozbijat ak sa na svadbe niekto pohada a to vazne, bola som na svadbe u kamosky a pohadali sa tam z jej strany bratia jej otca, hadzali po sebe vsetko co prislo, a mali tam take tie zakusky, suhajdy ci jak sa to vola, no lietali po celej sale, hanbila sa jak pes :O :D Teraz sa na tom smejeme.

kristina2412
3. júl 2019

@ona12 určite zamraziť,ja som kamaratke piekla v deň svadby,a už nadránom mi prišli tvrdšie.

natuska87
3. júl 2019

@uskrnica typické slobenská veselie...😅😅😅😅

ona12
autor
3. júl 2019

Baby naozaj ďakujem 🙂 večer mi ich prinesie tak ich tam šupnem

emmusska
3. júl 2019

Jasne zamrazit, to by boli aj tvrde a aj suche, A nedalo sa s nou dohodnut priamo na ten den? Alebo den pred vecer?

ona12
autor
3. júl 2019

Trosku sa to poplietlo 😂😂😂😂

cacianka
13. júl 2019

@uskrnica ja mam rada taketo pikošky.nemusim mena adresy, len pribeh...