Vianočné koláče

1. dec 2022

Vzhľadom na to, ze milujem pečenie, že Vianoce sú cez vikend, že veľmi necakame návštevu, ze mam neposedne 9 mesacne babatko. Rozhodla som sa ze budem piest vianocne kolace štýlom, že niečo upečieme napríklad linecke som robila v sobotu, zajtra už ich asi dôjdeme, tak v sobotu spravím oriesky a pokiaľ ich nežijeme nebudem piest ďalšie, potom chcem spraviť burizonove gule atd až do 8.1. Kolegyňa mi povedala ze väčšiu somarinu nepočula.. co si myslite? Takým spôsobom budeme mat aj 10 druhov, neprejeme sa naraz a v kľude si upečieme, zjeme.. na štedrý večer chcem spraviť pavlovky ...

viestta
1. dec 2022

Sprav tak ako tebe najlepšie vyhovuje. Nastastie ani na toto nie je zákon, kazdy si môže robiť ako chce.

dskjhfdlkdjhl
1. dec 2022

Najlepsie je, ked si kazdy zorganizuje vianoce podla svojich predstav. Naco Ti je vediet, ci sa to druhym pozdava, alebo nie? Ved ak to vam doma vyhovuje, tak si to tak urobte.

diewcatqoo
1. dec 2022

Mne by to takto nevyhovovalo, ja si rada pocas sviatkov zobkam z viacerych druhov naraz. Ale kazdy nech si sviatky robi uplne podla seba. Je jedno, co si kto pomysli o tom, ako ty budes piect. Je to predsa tvoja vec.

lilyianka
1. dec 2022

Osobne mam par dni pred Vianocami najradšej napecene a nachystané vianocne koláče. Robím tak cca 6 druhov. Večer už len pekne vyložím a môžeme sú brat. Medzi sviatkami si chcem od pečenia oddýchnuť

svetlonos
1. dec 2022

A zas. Existuju super zeny (vid tvoja kolegyna), ktore pri 9 mesacnom dietati zvladnu lavou zadnou vsetko a este kusok naviac. Tie neries 🙂 Ved ty najlepsie vies, co ti bude vyhovovat po vsetkych strankach. Kolegyna je nesmierne empaticka osoba, ja by som zvazila co jej poviem - asi uz len tak pocasie by som s nou prebrala, ak vibec 🙂

0silvia0
1. dec 2022

Je to netradicne pecenie, take nezvykle, ale ked to tebe vyhovuje, tak je to ok

tehulka2011
1. dec 2022

Troska sa zamysli nad svojim sebavedomim, takato poznamka od kolegyne ta rozhodi, ze pises na kona? Ved si urob tak, ako to vyhovuje vam.

deti95060810
2. dec 2022

ak to vyhovuje vám - prečo nie.
ja by som to tak nemohla - nič iné by som nerobila, len piekla a aj tak by na sviatky nič nebolo...Raz darmo - keď sú deti v puberte zjedia aj nemožné...😉

janetinka27
2. dec 2022

zabudni na to, co ti hovorila. naco nad tym vobec uvazujes? ved ak nesuhlasi s tvojimi predstavami, tak jej nic neoznamuj. nemusi vediet, co kedy peciete a kedy to jete.