Večera pre 10 mesačné dieťa

natalllll
1. dec 2016

Babulky zdravím vás. Chcem inšpiráciu... Mám 10 mesačnú divošku ktorá zje všetko čo nezje ju.... Po bujarich večeroch plných kriku a nervov som ukončila večerné mlieko pretože to bolo neúnosné...Nedostala som do nej ani kvapku bez boja. Teraz jedávame kašičky ( kupované ),puding, krupicu, mliečnu ryžu... Bez problémov a krásne spíme do rána.... Ale čo ešte by som mohla navariť? Nejaký overený recept? 🙂 Zelenina, mäso to mávame k obedu. Najlepšie niečo sladké (mliečne) pretože zeleninu mi večer nechce....

erickatt
1. dec 2016

Termín. Jogurty. Pribinacik. Výživa s piškótu, banán s piškótu

erickatt
1. dec 2016

Alebo termix

evittam
1. dec 2016

@natalllll Krupicová kaša, ryžová kaša - doma uvarená.....Skús polievku-vývar so zeleninou, mäsom....Ja neviem rezance s tvarohom, makom,...šúlance s makom. Parené buchty.....Prečo kupuješ tie "kašičky"? A prečo by nechcela- ak je hladná a zje čo nezje ju tak sa napapá toho čo jej dáš a ak nie tak nie je hladná.....Sprav na večeru niečo iné ako bolo na obed - ja to tak robím....Cestoviny s niečím, rizoto,...je toho "mraky"....čo sa dá uvariť. A nie tlačiť dieťa zbytočnými umelinami a sladkosťami na večer - aj keď netvrdím, že raz za čas určite- prečo nie ale nie každý večer.

natalllll
autor
1. dec 2016

@erickatt To by jej bolo málo musela by zjesť aspoň 2 a tým ju moc pchať nechcem.... Radšej niečo doma varené teplé....Výživu máva občas doobeda po tej mi je hneď hlavná.. 🙂

lenuska134
1. dec 2016

Piskoty, vianocka rozdrobene v mlieku

lenuska134
1. dec 2016

Velky jogurt. Napr. Hollandia, selsky

erickatt
1. dec 2016

No kamoskin malý termix zbožňuje.. a zje dva

natalllll
autor
1. dec 2016

@evittam zle som to napísala ryža krupica puding a všetko čo jedava je doma robené kupovanu kasu má raz za čas keď už neviem čo... A zeleninu a mäso mi večer nechce máva k obedu....

evittam
1. dec 2016

@natalllll Ak je hladná - tak zje aj zeleninu a mäso a prílohu - ak nie je tak nezje- hotovo.....Veď nemusí to byť práve zelenina+mäso - ako som ti písala - vymysli - cestoviny s niečím, halušky s tvarohom - na slano a podobne.....Je zvyknutá na sladké a čaká, že bude sladké - a nemusí to byť.....Ale to už je na tebe.😉

jasminet
1. dec 2016

ja davam to, co bolo na obed... cize maso, zelenina, cestoviny, zemiaky, ryza, huste polievky...

sibalka21
1. dec 2016

Ja malemu davam sem tam pribinaka, ma 17mesiacov a uplne mu staci jeden velky... Davam mu to co je aj na obed, dnes napr. papal polievku mliecnu, inak krupica, mliecna ryza piskoty s jablckom a bananom alebo len chlebik so sunkou....

delmondo
1. dec 2016

Kaša ryzová, pohankova, spaldova, psenova, kukuričná, ovsena, amarantova, kaša z quinoi. Rozmoceny rožok v mlieku s datlovym/javorovym sirupom. Sladký kuskus. Niečo na štýl mliecnej ryze, ale z jacmenných krupach, alebo bulguru