Vaflovač z Lidla

maybe888
16. mar 2021

nekupovali ste teraz niekto vaflovač z lidla s vymeniteľnými platňami? (majú ružový, zelený, biely v eshope aj v letáku). skúšali ste aj tie dalšie platne, okrem klasickej ako to pečie? ste spokojné? za každú radu vopred vdaka 🙂

hello_kitty_2
16. mar 2021

Ja sice nemam konkretne tento ale mam z lidla ten kde su tiez vymenitelne platne ale je tam platna na wafle, toust a taky akoby gril. Uprimne, druhy krat by som si to uz nekupila😅 ale netvrdim ze je to blbost. Ale tym ze su tam tie platne na vymienanie tak akonahle ti vytecie napr syr alebo daco dostane sa to do tych zahybov kde sa to zacvakava a blbo sa to cele cisti. Wafle som skusala tiez a boli fajn ale ten gril nebol nic moc 🙂

maybe888
autor
16. mar 2021

@hello_kitty_2 dakujem za radu, ja som dufala, že tým pádom, že je to vyberateľné, že sa to lepšie čistí, že vyberem platnu a pekne pod tečucou vodou umyjem :(

ninakajka
16. mar 2021

My mame cierny s vymenitelnymi platnami, s vytecenym syrom problemy nemame, nakolko na platne davam papier na pecenie a ten vyhodim a platne su ciste 🙂 Na kvalite toustov to neuberie a je vsetko ciste a ked syr vytecie vytecie na papier. Zlepsovak mojej svokry.

maybe888
autor
16. mar 2021

@ninakajka super, to by ma nenapadlo, musím vyskúšať, čiže ani olejovať netreba, dáš papier a máš čisté 🙂

mishka81
16. mar 2021

@ninakajka no najbližšie vyskusam aj ja ten papier, lebo to umývanie ma štve.

ninakajka
16. mar 2021

@maybe888 netreba olejovat, na spodny das pas papiera tak ako mas toustovac siroky das chleba na to dalsi pas aby sa nechytil chleba o vrch a zavries. Ani mna by to nenapadlo, ale svokrusa to tak robila v Irsku 🙂

janai1
16. mar 2021

@maybe888 ja mam ten čierny tiež ma 3 vymeniteľné platné... Tousty robíme pravidelne, tiež používame papier na pečenie aby to nevytekalo... Sem tam si robíme wafle sú oveľa lepšie ako kúpené ako z obchodu.... A gril tam som zatiaľ robila len tortily, mäso som ešte neskúšala 😀 za mňa perfektne a neľutujem kúpu 🙂

evaachesa
16. mar 2021

@maybe888 kupovali sme práve kvôli tomu že sa dajú platne vybrať a umyť. Nič nám nikde nezatieklo a to používame len toustovacie platne...stále dávame aj syr a všetko oki 🙂 wafle sme robili 2x a tiež boli super. Gril máme elektrický, takže gril platne nevyužívame. Ja som spokojná ☺️

evaachesa
16. mar 2021

@ninakajka tak toto skúsim... ďakujem za tip ☺️👍

ninakajka
16. mar 2021

A zabudla som napisat ze aj wafle sme skusali a v pohode a na grile som tiez maso robila aj cuketu, a ziadny problem