Tortový krém z mascarpone a šľahačky

lius
5. mar 2020

Prosim tie co ste zbehlejsie v peceni, ak zmiesam 500g mascarpone s 2 slahackami a cukrom, bude mi taky krem drzat na torte (aj zboku)? Nebude stekat za 1 den v chladnicke? Vdaka za kazdu radu

amelia000
5. mar 2020

@lius niesom zbehla, ale mne velmi dobre drzal krem...zlaty klas husty (+vanilkovy cukor) + mascarpone

lius
autor
5. mar 2020

@amelia000 dakujem za tip...len ja som chcela robit krem zo slahacky, milujem tu nadychanu chut v kreme, len s tym nemam skusenost :(

xjakubikovak
5. mar 2020

podla mna to bude riedke 🙂 ja som taky robila ale s cokoladou a ten pekne stuhol v chladnicke myslim ze hlavne kvoli tej cokolade ale to je len moj laicky nazor tak pockaj este na vyjadrenie nejakej skusenejsej zienky 🙂

nikca101
5. mar 2020

Kludne len tam zamiesaj platkovu zelatinu alebo bielu cokoladu aby ti to stuhlo 🙂

lenzas
5. mar 2020

Ja miesam s bielym Jogurtom a mne sa drzi aj z boku piskotovej torty, nesteka to, ale nedavam niejak extra hrubu vyrstvu. Podla mna ked to dobre vyslahat spolu, tak to by malo byt huste.

simonah73
5. mar 2020

ja robim krem - 500g mascarpone, 500g philadephia, 700g slahacky 40%, 200g praskoveho cukru a dve lyzicky vanilkoveho extraktu. krem nesteka a ani nie je velmi sladky.

natalala
5. mar 2020

@lius tej slahacky je vela vymen jednu slahacku za bezhrudkovy tvaroch a bude ti to drzat ;) pripadne krem oslad rozpustenou bielou cokoladou

heidy222
5. mar 2020

Presne Tak, Bud pridat tvaroh, ja davam so Mascarpone kremu jemny tvaroh a rozpustenu zelatinu, Tak drzi na bokoch skvele. Ked chces karamelovy tak pridat aj skaramelizovane Salko namiesto cukru

nadineqq
5. mar 2020

@lius ked si zmiesas mascarpone s vyslahanou slahackou-priprav si zelatinovy stuzovac podla návodu a ihned do prislahaj do kremu. Krém ti bude drzat a so stuzovacom sa dobre pracuje.. je to zelatinovy stuzovac dr. 0etker..jeden ti bude dost

supucka
5. mar 2020

Absolútne nemusíš dávať želatínu ani jogurt ani nič iné... Úplne ti stačí mascarpone a šľahačky... Ale pozor... Musíš mixérom miešať úplne do tuha 😊pečiem torty 8rokov s mascarpone kremami... Takže viem o čom hovorím

supucka
5. mar 2020

Ešte pridám, že tu šľahačku nedávaj vymiesanu... Jednoducho daj do misky mascarpone a vylej tie šľahačky +cukor

osky
5. mar 2020

@lius slahacka,mascarpone ,cukor a trochu vanilky.
Bozska chut.a drzi to dobre.plnila i ospricovala som.tym tortu v lete koncom.jula,v chladnicke vydrzala takmer tyzden-kedze torta bola obrovska tak sme ju cely tyzden po kuskoch dlavili😅
Nic nestekalo.
Mala som 4 platy,a plnky boli pravy parizsky krem a tento vanilkovy.
Navrchu i v stredelen cerstve ovocie/cucoriedky,maliny,cernice,hrozno biele i tmave,ribezle a kusky marhul/.no fantazia...🎂

lius
autor
6. mar 2020

Dakujem baby, krem som robila nakoniec s tym stuzovacom a pekne drzi 🙂

1radula1
6. mar 2020

@supucka je veľký rozdiel v tom, či sa najskôr vyšľahá šľahačka alebo nie? :O

supucka
6. mar 2020

@1radula1 áno.. Krém nie je taký tuhý

supucka
6. mar 2020

@1radula1 treba spolu vymiešat 😊

1radula1
18. mar 2020

@supucka keď sa mieša teda spolu naraz tak je tuhší? Či opačne? :D

supucka
18. mar 2020

@1radula1 spolu naraz... Áno vtedy je tuhsi

petulda333
18. mar 2020

Ja robim takyto 250g mascarpone, 200g smotany na slahanie a 250g cokolady. Zohriat smotanu, pridat coko a zmiesat s mascarpone. Je vyborny. Ak chces ale slahacku slahat, tak ja by som urobila takto... Jednu smotanu zohrej a pridaj coko, zmiesaj s mascarpone a pridaj vyslahanu slahacku do ktorej pridaj stuzovac.

kaka19
28. máj 2020

@lius bude drzat len treba pridat stuzovac slahacky. Teda vyslahat slahackovu smotanu a pocas slahania pridat stuzovac slahacky. Potom pridat mascarpone a cukor. V chladnicke stuhne

andreanl
7. jún 2020

Ja robim krem z 500 g mascarpone, 1 lyzicka stevioveho cukru, a citronova kora vymiesam. Potom si vyslaham v slahacke Rama 2 praskove slahacky, zlahka zmiesam dokopy dam na noc do chladnicky a krem drzi. Pouzivam ho na Pavlovovu tortu. Niekedy pridavam aj vajecny konak 12 lyzic vajecneho konaku na 500 g mascarpone.

petulda333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nini1010
7. jún 2020

Ja by som slahacku nedala ale nahradila makkym tvarohom.Ten mam oskusany.Za prve je to chutnejsie,za druhe lepsie drzi.Slahacka sa ti rozfrcne.

dzejlabka
10. jún 2020

Zdravim, viete mi prosim poradit, ako urobit krem z mascarpone, ale bezlaktozovy? Bude to drzat? Viem, ze existuju bezlaktozove mascarpone a aj slahacka. Aky pomer pouzit? Mate skusenosti? Dakujem

trpasliiiik
16. nov 2020

@supucka ahoj vidím že máš skúsenosti s pečením môžem sa niečo spýtať???

supucka
16. nov 2020

@trpasliiiik áno.. Jasné 🤗

trpasliiiik
16. nov 2020

@supucka vieš čo robila som cheesecake a mixérom som trochu vymiešala mascarpone potom som si vymiešala samotnú šľahačku zo stužovačom potom som do mascarpone pomaly pridávala tu šľahačku vyšľahanú a mne sa to zdrclo prosím ťa prečo ako to mám robiť už 2x sa mi to stalo škoda surovín 🤦🤦

lauriema
16. nov 2020

Je tu taka skupina ze tortickarky,skus tam ...sa opytat mne vzdy dievcata poradia

inetta
16. nov 2020

Staci mascarpone, slahacka, cukor..roky tak robim

miriam_s
16. nov 2020

@trpasliiiik prečo sa ti to zdrclo síce neviem ale ja do cheesecaku dávam mascarpone , tvaroh, jedno vajíčko a vanilkový cukor a je takto výborný