Torta na rozlúčku so slobodou

mimca1
8. júl 2016

Prosím prosím...vedel by mi niekto upiecť malú tortičku v tvare penisu?? ...na rozlúčku so slobodou.....ale keďže ideme vlakom...a nebudeme sláviť tu...tak fakt len takú malú pre 5 osôb????.....už do vlaku..

timea7
8. júl 2016

@mimca1 sorry, ale žartuješ? kto by si prplal s tortičkou vážiacou okolo jedného kg? Čo by z toho mal? Dobrý pocit? 🙂 🙂 🙂

luciannka83
8. júl 2016

@timea7 no čo by z toho mal? No Koko. 🙂 🙂

0silvia0
8. júl 2016

@mimca1 neporadím, ale želám dobrú chuť 😵

majaxy
8. júl 2016

Mal by z toho reklamu? Ľudia sú čudni chcú kadečo

mimca1
autor
8. júl 2016

ale sak ja by som si za tortičku riadne zaplatila....🙂)) sak ja to preboha nechcem zadarmo....len vsade robia velke....to je problem pre mňa...
Ak ma niekto s tým problém, nechápem, načo to komentuje... 🙂 keď nevie poradiť..

mimca1
autor
8. júl 2016

@0silvia0 ďakujem aspoň za normálnu reakciu 🙂

jablon_katka
8. júl 2016

@mimca1 vsak to nie je az take tazke, zvladla by si to urcite aj ty taku upiect keby si chcela. Alebo si zajednaj u nejakej cukrarky, taka torta mala nebude ani draha

mimca1
autor
8. júl 2016

@luciannka83 nie nie...ten z toho budeme mať my :D ak zoženiem...

mimca1
autor
8. júl 2016

@jablon_katka heh...to ma nepoznáš, ale ďakujem 🙂 všade, čo majú alebo ponúkajú sú väčšie...

0silvia0
8. júl 2016

@jablon_katka no neviem si predstaviť, aké ľahké je piecť a ozdobovať oný, no vercajg... keď človek nemá skúsenosti...

jablon_katka
8. júl 2016

@mimca1 tak to mas pravdu ze ta nepoznam🙂
@0silvia0 tak nepisala ze nema skusenosti, ci som to prehliadla? Je to niekde napisane?

maslenka47
8. júl 2016

@mimca1 a co tak objednat tortu na mieste, kam tym vlakom idete. A vyzdvihnut poprichode.

Ja by som tortu vlakom netrepala, zvlat nie v lete. Teplo, maslo, vajcia... aby vam potom z nej nebolo na kolo.. :x

0silvia0
8. júl 2016

@jablon_katka tak predpokladám, že keď niekto vie piecť torty, tak si ich upečie sám a nezháňa niekoho iného... zlá dedukcia? 😎

maslenka47
8. júl 2016

@mimca1 alebo nakup spice a k tomu po dve cokoladove gulicky 😀

aduskatt
8. júl 2016

v tomto teple vlakom - no, neviem, ja som takú na rozlúčku so slobodou robila, to by problém nebol, ale fakt potom odporúčam, ako hovoríš, zjesť ju priamo vo vlaku........okrem toho, nepostrehla som, odkiaľ si, takže kde by sa torta mala piecť🙂

mimca1
autor
8. júl 2016

@aduskatt som z bratislavy. ale rolucka bude až 2.9...tak snáď také teplo nebude....ale aj tak chcem rovno do vlaku..kto sa s tým bude ťahať...:D

mimca1
autor
8. júl 2016

@0silvia0 no šak to som tak myslela, že ja by som niečo také v živote nezmajstrovala....:D

aduskatt
8. júl 2016

@mimca1 no to je už na Tebe ako sa zariadiš, ako Ti to bude vyhovovať 🙂)) ľudia okolo budä mať keĎ tak zážitok🙂)) ku mne keĎ prišiel manžel tej, ktorá objednávala na rozlúčku a videl to ( nevedel, čo to bude za tortu), tak chytil taký záchvat smiechu na parkovisku, že až🙂

mimca1
autor
8. júl 2016

a ty si odkial?? ty by si mi to upiekla?🙂

mimca1
autor
8. júl 2016

@aduskatt a ty si odkial?? ty by si mi to upiekla? 🙂

timea7
8. júl 2016

@mimca1 nemyslela som to tak, že by si nezaplatila, to vôbec nie, ani som vo svojom príspevku neriešila typ torty, to je tvoja vec. Len ma napadlo - torta pre päť ľudí je veľmi maličká - môže vážiť 1kg, ani nie, to sa neoplatí veľmi piecť, alebo ty za ňu veľa zaplatíš, preto som to písala. Preto robia všade väčšie, lebo robota je rovnaká, či má torta 1 kg, alebo 4 kg, aj spotreba energií je takmer rovnaká, cukrárka nezarobí takmer nič, skús nejakú kamarátku, možno ju ukecáš.

mimca1
autor
8. júl 2016

@timea7 Ďakujem za radu...ale moje kamošky sú radi keď urobia cestoviny....veľká väčšina z nich :D

timea7
8. júl 2016

@mimca1 tak tetu, susedku, skrátka niekoho, kto nebude pozerať na to, že tým zabije čas a zarobí pár eur, alebo potom väčšiu tortu, poponúkaj vo vlaku všetkých 😎 . Priprav si papierové tácky a plastové vidličky a najmä klobúk a vyberaj 😉 😉 😉 😉 😉

luciannka83
8. júl 2016

Ja by som sa na ten penis dala ukecať, ale neviem ako by to dopadlo 🙂 Dnes som piekla bratovi na 30tku. Ale ja som úplný začiatočnícky amatér. Ale stálo by to za srandu 🙂

mimca1
autor
8. júl 2016

@luciannka83 to by bolo super...ale ste z druheho konca republiky..jak taka kukam...

aduskatt
8. júl 2016

@mimca1 ja som z Trnavy🙂

luciannka83
8. júl 2016

@mimca1 keď ti niekto upečie, tak potom tu hoď foto 🙂

jablon_katka
17. feb 2017

@0silvia0 vsak ano, tiez keby si viem upiect skvele a dobre torty, tak si ich napeciem, aj ked tak nad tym rozmyslam, tak clovek nie vzdy moze mat aj cas na to