Torta Harry Potter

noemikatka
30. jún 2023

Ahojte,
Chcela by som dcérke urobiť tortu takú od srdca a poprvýkrát. Staci mi kúpiť jeden fondan ? Ak to vyvalkam a niak dám na tortu😃 kde kupim jedle obrázky ktoré zapichnem do torty oplátku nechce 🙉😃 ďakujem

nika_val
30. jún 2023

@noemikatka všetko potrebne nakupis v cukrarskych potrebach
Pozor aku plnku pouzijes pod fondan ..
Pod fondan moze ist nejedine maslova plnka alebo ganache nikdy nie ziadna smotanova, mascarpone inak sa ti bude topit

tinqua
30. jún 2023

Na potahovanie kup smart velvet flex, dobre sa s tym robi, predtym ako budes davat potahovku tak nechaj tortu dobre zachladit, ako pise vyssie tak maslovy krem pod. Ked uz budes robit takuto tortu kup si aj zehlicku na fondan, stoji to par eur, bez toho to nespravis tak pekne ako si mozno predstavujes....a ciste ruky pri praci alebo rukavice, lebo sa to hned zatapka...a radsej kup vacsie balenie, lebo na prvy krat to pravdepodobne nezvladnes natiahnut natenko vyvalkane...a potom ozdoby, dobre sa z toho aj modeluje...na zafarbenie kup farby, farebny fondan je zbytocne kupovat

tinqua
30. jún 2023

Ja som mojej takuto robila...fondan len na ozdoby

noemikatka
autor
1. júl 2023

@tinqua odkiaľ mate postavičky

tinqua
2. júl 2023

@noemikatka nooo to uz priznam sa, ze neviem, uz je to 2 roky...treba pogooglit

malicky192
4. jún 2024

@tinqua zdravim kde ste kúpili postavícky na tortu herry Potter?

petulda333
4. jún 2024

Ak torty nerobis,nepotahuj. Prides o nervy a velky stres budes mat. Upec tortu,potri kremom. Daj si vytlacit trebars jedle obrazky a tie daj na tortu,alebo kup hrackarske postavicky a poukladaj ich

tinqua
4. jún 2024

v dobe ked som to piekla ich mali na heliumking.sk
@malicky192 ...uz sa ma tu pytali, len az teraz ma napadlo pozriet maily 😑