Tip na dobrú čokoládu na šuhajdy

janka300
17. dec 2012

Ahojte, neviem, ci je táto otázka vhodná sem...napriek tomu, chcem sa spýtať, či mi vie niekto poradiť dobrý tip, ako urobiť kvalitnú čokoladu na šuhajdy. Počula som, že niekto pridáva aj smotanu, má s tym niekto skúsenosti? Dakujem

jania023
17. dec 2012

@janka300 netuisim ale aj mna by to zaujimalo kedze sa ich chystam urobit

onmaria
17. dec 2012

ahoj, moja svokra robi so slahackou, nie so smotanou. ja som robila s ladovymi gastanmi, tie mame osvedcene 🙂

domin85
18. dec 2012

Ja som do cokolad na zakusky a suhajdy vzdy pridavala maslo miesto smotany, potom krasne ztuhla po vychladnuti..

strakoova
18. dec 2012

@onmaria prosim ta,napis mi recept na tie tvoje s ladovými gastanmi.....🙂dakujem

onmaria
18. dec 2012

@strakoova ahoj, daj si rozpustit 1 ceru, 4 ladove gastany a jednu cokoladu na varenie. tie ladove gastany normalne, co robi orion take v cervenom obale. ja som tentokrat dala do toho 400 g varovej cokolady, takze mozes dat aj viac, vlastne, ani neviem, ake by to bolo, keby tam das len jednu malu. no a plnku si sprav aku len chces, to uz si tam vymysli hocico podla fantazie. ja som robila kokosovu, resp. puncovo kokosovu a druhu orechovu s rumom. (som tam dala tolko rumu, ze sa moj muz smeje, ze ked si da dve suhajdy, je z nich "navaleny" 🙂) takze peceniu zdar. keby este cosi, kludne sa pytaj

strakoova
21. dec 2012

prosim ta a kokosovo-puncovu plnku robis ako?

dai
21. dec 2012

no mne sa najviac osvedcilo len maslo s cokoladou - suhajdy su mnamkove a nadherne stuhnu

petruska245
9. mar 2013

Ja robím šuhajdy z bebe pudingu,ak chcete recept tak ho napíšem