Teplý obed/večera pre deti počas prázdnin

30. mar 2023

Ahojte, keď sú prázdniny a deti sú doma, varite dvakrát denne alebo ako riešite obed a večeru?

matullienka
30. mar 2023

To čo je na obed si dajú aj na večeru alebo si dajú suchú

dzulli1980
30. mar 2023

Buď to, čo bolo na obed alebo suchá večera ... dvakrát denne by som určite nevarila.

taminka1986
30. mar 2023

Vecera sucha alebo obj.pizzu.

zenulkaaa
30. mar 2023

Varim iba raz denne, a fakt sa cudujem vsetkym, co varia aj vecer 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Nie je inej cinnosti, ako stale stat pri sporaku???
Ved staci chlebik, sunka, syr, zelenina, rozne natierky sa daju robit, alebo cerealie s mliekom, jogurty, pudingy, parky.. vajicka.. je tolko moznosti.
za mna jedno teple jedlo denne staci.

katulienkax
30. mar 2023

dojeda sa alebo si daju jogurt , pripadne nieco s vajcom, parku, take jednoduche vecere

kristinapetronela
30. mar 2023

Ako kedy ... Niekedy 3 jedla denne a niekedy tri dni nevaríme

kornelies
30. mar 2023

Mojich teenagerov by som jogurtom, rozkom a zeleninou nenasytila. Vecera a obed maju vzdy ine teple jedlo. To iste co bolo na obed by uz nezjedli. Nevarim, mne dovezu navarene.
Ked som varila, tak obden vzdy 2 teple jedla.

jesenzima
30. mar 2023

Dvakrát denne by som nevarila, ani keby neboli prázdniny .... Na večeru čo ostane z obeda , alebo toasty, jogurt,kaša....

viestta
30. mar 2023

Ak varím obed vecer som ochotná uvariť akutat tak krupicu alebo praženicu alebo nejaký polotovar z mrazničky. Niekedy ani to. Zvyčajne sa doje co bolo na obed

nenne27
30. mar 2023

Varim polievku a hlavny chod.polievka na 2 dni, "druhe" cerstve.vecere nevarim, robim natierky, parky, salaty( vlassky, grecky atd) alebo rozne zapekacky, bagety apod

prosimopomoc
30. mar 2023

@kornelies ze by nezjedli vecer co bolo na obed? A nie su trochu rozmaznani? Nech si navaria teda sami, by videli...

andrea_82
30. mar 2023

Varim len raz a dame si to 2x. Zjest dve porcie nejakeho jedla za sebou nie je nic hrozne. Urcite by som cely den nestala v kuchyni. Kto nechce, da si na veceru chleba so sunkou.

sense
30. mar 2023

Iné na obed iné večer ale nie vždy varene

annalena
30. mar 2023

nikdy nevarim zvlast teplu veceru. bud si daju z obeda, alebo sa doje teple jedlo z predosleho dna, co vacsinou 1-2 porcie zostanu, prip. nejaka rychlovka - prazenica, cestoviny s vajickom, mliecna ryza, rozne salaty a kase, zapekane zemiaky....
ale moje decka su nenarocne, staci im vacsinou aj tak jogurt s müsli alebo toast so zeleninou :D

lululilien
30. mar 2023

Varím obedy aj večere 😅 a niekedy urobím na raňajky palacinky alebo wafle 😂. A nestojím pri sporáku celý deň.

zorkahorka
30. mar 2023

Jedno teple jedlo cez den staci. Ak nechcu jedlo z obeda, maju veceru suchu

0silvia0
30. mar 2023

Lahka vecera nemusi byt ani sucha ani hodinove varenie. U nas fici tepla tortila s vajcom, hodi sa na panvicu rozhabarkovane vajce, prikryje tortilou, otoci sa, posype syrom. Oblozi sa zeleninou, dresingom, zabalit a hotovo.

simca06022011
30. mar 2023

Ak je dcéra doma =prázdniny varíme si na viac dní a rôzne jedla a prestriedame. Nevarim 2x denne, radšej raz s hneď dve jedla :D ale teda večera v kľude studena môže byť. Ak varím tak také ze krupica kaša atď raz za uhorský rok.

tykat
30. mar 2023

Ja vecere nevarim, niet tej sily co by ma donutila, aj ked varim rada ...ale som zistila ze varim veceru uz na obed😁 lebo moji dovtedy chodia do hrncov kym to nezjedia, hlavne muz a syn. Cize varim viac, nie len presne co sa zje a je aj na veceru. Ked to spucuju este pred vecerou tak si daju nieco ine.

gabriela2952
30. mar 2023

Varievam iba obed, a na večeru si dávame suchu, nejaké pečivo, pripadne si teraz často varíme krupicovu kašu 🤣🤣

amelia89
31. mar 2023

Varime na obed aj na veceru. Je toho milion za 15 min (nemusis stat cely den pri sporaku). My jeme salaty,ryby, cestoviny, rozne placky, zemiaky na 1000 sposobov, sosovicovy / cicerovy/ salat, hummus,falafel, domacu pizzu, lasagne, polievky od vymysli sveta.
Moj muz je spaniel a vari raz ja raz on ale keby som mu nachystala chleba a sunku na veceru tak neviem 😂

mimikarol
31. mar 2023

Zbláznila by som sa keby mám varit 2x denne. Mám problém vymyslieť obed aby som každému vyhovela, nieto ešte aj večeru

babulkomale
31. mar 2023

Ak sme cely den doma tak navarim obed a ak chcu na veceru nieco ako krupicovu kasu alebo puding tak aj take.
Niekedy varim aj 3x denne a niekedy vobec ked sme na vylete alebo sa doje z predosleho dna ak je praca vonku.

babulkomale
31. mar 2023

@zenulkaaa a ten puding nevaris? Ja som myslela ze varenie je tepelna priprava pokrmov. Aj ked si daju vajce natvrdo uz je to tepla vecera. Vepro knedlo zelo by im bolo aj tak tazke na noc, to snad nikto nevari do postele take jedla.

zenulkaaa
31. mar 2023

@babulkomale to nepovažujem za varenie 😀 Trva to 5 minut. a aj okolo vajca tiež nemáš žiadne starosti, daš do vody a vari sa. Pride mi to to iste, ako keby si za ten čas natrela chlieb maslom, dala šunku, nakrajala zeleninu, naložila na tanier. Takže....
Ale napr maso, musiš umyt, nakrajat, opiect, stát pri tom... k tomu nejaká priloha, no polhodinka ista... ako - mám aj ine zaluby a veci na robote, ako stále pri sporáku stát 🙂

babulkomale
31. mar 2023

@zenulkaaa no ved ani ja to nepovazujem za velke varenie ale zas to nie je suche a studene 😃