Teplovzdušné fritézy

tilly
19. mar 2023

Ahojte, vyberám teplovzdušnú fritezu, ale je ich toľko, že neviem ktorú a hlavne aký typ, lebo majú aj s košíkom alebo to vyzerá ako menšia rúra.
S čím ste spokojné? Akú máte a používate?

viestta
19. mar 2023

Aj ta s kosikom funguje iba a len ako klasicka teplovzdusna rura. Ta mini rura funguje ako klasicka elektricka rura s roznymi funkciami. Takze vyberaj podla toho kolko porcii budes v nej pripravovat.

ckocka
19. mar 2023

S košom sú menšie a ideálne na prípravu menšieho množstva. Mám delimano a bol to skvelý výber - pre mňa.
Je pravda že som zaznamenala dosť sťažností na lúpanie teflonovej vrstvy koša, to u skriňovej nehrozí, tá ale zas zaberá viac miesta.
Takže pre každého je vhodné niečo iné.

tilly
autor
19. mar 2023

Ja by som chcela tak na 4-6 porcií jedla.

sarita510
19. mar 2023

My mame tefal je vacsia cena cez 200 eur ale na to na co sa realne pouziva by kludne stacila obycajna lacnejsia

tilly
autor
19. mar 2023

@sarita510 s tým košíkom alebo ten druhý typ? Načo ho používaš?

sarita510
20. mar 2023

@tilly bez kosika ,plany boli velke :D,realne -rezne nie proste to nie je ono ,pouzivam-hranolky,polotovary mrazene -vsetko bez oleja a chutia vyborne by si ani nepovedala,fasirky,jaternice,zelenina ,vyprazane zampinony,placky rozne - co treba potriem olejom ,furt lepsie ako 20 minut to dusit v oleji.Ja som s tym spokojna velmi len si myslim ze by stacil obycajny nejaky

tilly
autor
20. mar 2023

@sarita510 ja by som to chcela napr na zapekané chleby a pre decká na polotovary. Rezne sú rezne, to raz za čas urobím normálne. Dik

sarita510
20. mar 2023

@tilly zapekany chlieb som nikdy nerobila a na polotovary odporucam ,bez oleja bez roboty nemusis pri tom stat umyvanie minimalne a bezpecne aj pre deti zvladnu aj same ako nic

samskia
20. mar 2023

napriklad my sme si zvykli aj na rezne alebo opekanu rybu, fasirky, dokonca v nej robievam aj ,,vyprazany,, karfiol. ako ano je to ina chut ale nam to nejak nevadi. ziadny bordel, vsetko pekne v jednom a nemusim pri nej ani stat. za mna skvely vynalez

tilly
autor
20. mar 2023

@samskia akú máš? S košíkom alebo so sklom?